بوئینگ تا به حل و فصل تقریبا تمام Lion Air crash-مرگ ادعا

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Boeing Co. گفت: آن را حل و فصل 90 درصد از ادعای قتل غیر عمدی پرونده در دادگاه ایالات متحده بیش 2018 سقوط یک 737 Max جت توسط شیر هوا.

ادعاهای مربوط به 171 189 نفر در هیئت مدیره شیر هوا پرواز JT 610 حل و فصل شده اند بوئینگ گفت: روز سه شنبه در یک دادگاه فدرال شیکاگو تشکیل پرونده. این شرکت می گویند نیست چه مقدار از آن پرداخت می شود خانواده ها یا املاک از مسافران و خدمه کشته در سقوط.

از حل و فصل موارد پنج شد تا حدی حل و فصل چرا که آنها درگیر بیش از یک ادعا برای هر نفر کشته و یا درگیر ادعا می کند به نمایندگی از بیش از یک شرکت حقوقی شیکاگو بوئینگ گفت. این شرکت گفت که خوشبین است که موارد باقی مانده حل خواهد شد.

تصادف رخ داده است بیش از دریای جاوا در اکتبر 2018 و دنبال شد و پنج ماه بعد توسط یکی دیگر از 737 Max تصادف در اتیوپی که به کشته شدن 157 نفر است. حوادث منجر به دعاوی ادعا جت بودند ناامن بود و معیوب سیستم نرم افزار. 737 به ناوگان مبتنی شده بوئینگ فروش را فرو برد و دولت ایالات متحده در حال بررسی این هواپیما پرواز-سیستم کنترل.

“وجود دارد برخی از باقی مانده موارد با ضرر و زیان فوق العاده ای از جمله کودکان و نوجوانان به طور کامل یتیم که پدر و مادر هر دو” گفت: Sanjiv سینگ یک وکیل به نمایندگی از خانواده برخی از قربانیان است. “آن باقی مانده است دیده شود که آیا ما می تواند بوئینگ به جدول در این موارد است.”

سینگ گفت که او آماده است برای رفتن به دادگاه از جمله در ایالات متحده به حل و فصل آن باقی موارد.

یک سال پیش بوئینگ گفت: این امر پیشنهاد 100 میلیون دلار برای حمایت از خانواده های قربانیان و جوامع از کسانی که تحت تاثیر این سقوط.

“بوئینگ بوده است و مجدانه برای حل و فصل این موارد از طریق یک فرایند میانجیگری” پیتر پدرزا یک سخنگوی این شرکت گفت: در یک ایمیل. “ما خوشحالیم که پیشرفت های قابل توجهی در ماه های اخیر در حل و فصل موارد مطرح شده توسط خانواده های قربانیان در شرایط که ما معتقدیم نسبتا جبران آنها است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>