محافظ اضافی منطقه قاضی خودکشی در خگریا پلیس خطوط…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این محافظ از یک افسر قضایی گفته شات خود مرده با سرویس هفت تیر در محل اقامت خود در بیهار را خگریا پلیس خط محوطه در روز پنج شنبه صبح. او چهارمین محافظ که خودکشی در شش ماه گذشته. پلیس گفت که پاسبان عنوان Birjoo Tanti (40) بومی از بگوسری منطقه و نوشته شده بود به عنوان یک توپچی اضافی منطقه و جلسه قضاوت-1 از خگریا.

“همسر او بود و بچه ها خواب بودند زمانی که او خود را با خدمات تپانچه” گفت: یک بررسی رسمی و اضافه کرد که Birjoo را از همکاران شنیده شلیک شد و با عجله به اتاق برای پیدا کردن او دروغ گفتن در یک استخر خون در بستر خود.

همچنین بخوانید: حدود پنج لاخ مردم آسیب دیده در سیل بیهار

خگریا سرپرست پلیس Meenu Kumari گفت: قربانی استفاده می شود خدمات خود را در هفت تیر خود را به ساقه. “ما در حال بررسی این موضوع است. شیوه ای که در آن گلوله شلیک شد و با دیدن آن جهت ما می توانیم فرض که Birjoo خودکشی” او گفت:.

از اسلحه گرم بازیافت شده است همراه با یک پوسته او اضافه شده است. “ما فرستاده اند که بدن برای یک postmortem معاینه,” او گفت: “هیچ خودکشی توجه شده است از بهبود خانه. یک FSL تیم با عجله به صورت نقطه ای.”

یک مورد خودکشی ثبت شده در Sadar ایستگاه پلیس و بدن فرستاده شد postmortem. در حالی که اولیه کاوشگر در این مورد آغاز شده است و پلیس مشکوک یک خانواده اختلاف پشت سر خود را در مرحله شدید.

گذشته حوادث

در 16 خرداد Chintu کومار (22), اسکورت گارد دربنگا سرپرست ارشد پلیس گفته شات خود را مرده در بازداشتگاه واقع در SSP رسمی اقامت.

در 12 ژوئن یک محافظ اضافی منطقه و جلسات قاضی (عاج), کاتیهار گفته خودکشی با تیراندازی خود را در سر خود را. مرحوم شناخته شد Vikas کومار (26) و ستایش از بگوسری.

در مارس 12, یک پاسبان پلیس شناسایی به عنوان Lalit Bhati از SSB گفته خودکشی با تیراندازی خود را با خدمات خود تفنگ در 29 گردان در اردوگاه Gurpa در Gaya منطقه.

همچنین بخوانید:Bihar کم تست ممکن است تاثیر Covid-19 مرگ و میر – مرکزی تیم

نیروهای پلیس و پاسبان و محافظ از DSP (شرق) خودکشی با تیراندازی خود گفته با AK-47 تفنگ در مظفرپور منطقه در فوریه 2. او شناخته شده به عنوان Pawan Kumar Singh (36).

در اوایل این سال در ژانویه 27-year-old پلیس پاسبان چاندرا بوشان کومار کشته خود را 24 ساله, همسرم, Madhu Kumari با AK-47 تفنگ و بعد از آن خودکشی با تیراندازی خود را با همان سلاح در سیتمرهی منطقه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>