بدن از آسمان: ترسناک به عنوان PIA سقوط هواپیما در میان خانه ها در پاکستان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رجا امجد بود به صورت عادی بعد از ظهر رانندگی در کراچی پاکستان بزرگترین شهرستان, زمانی که او blindsided توسط توفنده هواپیما و بدن است که فرود بر روی ماشین خود را.

بدن آمد از خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز PK8303 که شخم زده به ساختمان در شلوغ کراچی محله انفجار بر اثر و ارسال پر از ضخیم سیاه و دود به هوا.

به عنوان امجد شروع به پریدن کرد از وسیله نقلیه خود را نگاه او سربار برای دیدن یکی دیگر از مسافر هنوز زنده و آویزان از هواپیما خروج اضطراری تماس برای کمک.

“او زنده بود. او صحبت شد. او از من خواست تا او را نجات دهد. من به زور سعی کرد او را بیرون بکشد اما پاهایش به شدت در گیر اضطراری درب” امجد گفت: AFP گفته او به نام خدمات اورژانس.

این هواپیما بال قطعه قطعه از طریق پشت بام به عنوان بدنه شکست به قطعات در حالی که آتش از سقوط گسترش به نزدیکی خانه های نزدیک به شلوغ شهر بندر فرودگاه.

همچنین به عنوان خوانده شده | ردیابی 8 مرگبار سقوط هواپیما در پاکستان, خطوط هوایی بین سال 1965 و 2020

نجات کارگران وارد بلافاصله و همراه با ساکنان شروع به ترکیب از طریق باقی مانده به دنبال بازماندگان به عنوان آتش نشانان در تلاش برای خاموش کردن شعله های آتش تغذیه ایرباس A320 را سوخت جت.

“من شنیده ام یک انفجار. بلافاصله من بیرون دوید. وجود ابرها دود. وجود آتش است. آتش فوران بر روی سقف یک خانه گفت:” ساکن Najeeb Ur Rehman.

کوچه و خیابان در مرکز تصادف با آشغال باقی مانده از قطعات هواپیما کابین همراه با شخصی کالا از توشه که پراکنده در سراسر وسایل نقلیه و موتورسیکلت پارک شده در مقابل خانه.

Sarfraz احمد یک آتش نشان در محل تصادف گفت: چند بدن هنوز کمربند ایمنی خود را بسته در حالی که دیگران با پوشیدن ماسک اکسیژن با توجه به یکی دیگر از نجات رسمی در صحنه است.

پس از صرف ساعت ها کار در گرمای سوزان امدادگران و نیروهای امنیتی متوقف شد به طور خلاصه برای چند دقیقه به استراحت خود را در ماه رمضان روزه به عنوان آنها sipped آب و nibbled در میوه در هنگام غروب در حالی که دعوت به نماز blared قبل از رفتن به محل سقوط.

به عنوان شب سقوط کرد بیش محله جرثقیل برافراشتند چراغ بر روی صحنه اجازه می دهد تیم های نجات به ادامه ترکیب از طریق خرابه.

تصادف می آید به عنوان پاکستانی در سراسر کشور در حال آماده سازی برای جشن پایان ماه رمضان و آغاز عید فطر — زمانی که خانواده ها جمع آوری و برای جشن روز پس از یک ماه روزه داری.

“این عید در حال حاضر بی معنی تبدیل شده چرا که از coronavirus اما در حال حاضر آن را تبدیل به یک فاجعه برای همه ما نه تنها بستگان قربانیان” گفت: Mudassar احمد که در خانه بود فقط بلوک از محل سقوط.

جمعه بود و روز تعطیل عمومی در پاکستان kickstarting یک مهاجرت جمعی از مردم در مسافرت به خانه های خود در شهرها و روستاها برای عید, با بسیاری از میله میله برای دیدن خانواده برای اولین بار در ماه زیر این مستند بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

پروازهای تجاری به حال از سر گرفت فقط چند روز پیش پس از هواپیماها شد ریشه در یک مستند.

همچنین به عنوان خوانده شده | در پاکستان سقوط هواپیما با 99 در هیئت مدیره حداقل 2 معجزه آسا بازماندگان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>