بدن سوخته اندام زخم گلوله — GTB بیمارستان دیدم بدترین دهلی ریو…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در صبح روز دوشنبه قطره ای از مردم را مجروح کرده بود شروع به آمدن به گورو Teg بهادر بیمارستان بزرگترین دولت امکانات پزشکی در ترانس-Yamuna منطقه است. توسط شب اعداد شروع به افزایش و شدت صدمات متعددی در آینده با زخم گلوله.

تعدادی از کسانی که مجروح افزایش یافته و به 97 توسط صبح روز بعد و بیش از 200 نفر توسط این خشونت ها کاهش خواهد یافت. بیست و هشت نفر را آورده بودند مرده به بیمارستان و 10 شکست در برابر صدمات خود را در طول درمان.

GTB بیمارستان دیدم بدترین دهلی شورش — بدن صدمات ناتوان کننده و مردم تبدیل به پیدا کردن بستگان خود را. آن را یک فاجعه بود-مانند وضعیت, گفت,,,, Dr Sunil Kumar, مدیر پزشکی GTB بیمارستان. در میان اقدامات انجام شده در بيمارستان تخت اختصاص داده شده برای کسانی که مجروح در شورش تروما تیم از بیش از 50 پزشکان بودن طناب و جداگانه اورژانس منطقه ایجاد شده برای کسانی که از شورش-آمار مناطق.

پس از بررسی نوع آسیب است که مردم در آینده با در دوشنبه GTB بیمارستان کشید پزشکان از عمل جراحی, جراحی مغز و اعصاب, ارتوپدی و چشم پزشکی بخش برای ایجاد تروما تیم.

“این تیم بود و بیشتر به تیم های کوچکتر از پنج به شش پزشکان که سرنشین دار اتاق اورژانس در چرخش برای اطمینان از استراحت مناسب برای همه است. به محض این که مردم در آمد پزشکان ترياژ شده آنها – categorising آنها را به رنگ سبز و زرد و قرمز با سبز بودن کسانی که قادر به راه رفتن و احتمالا تا به حال بلانت صدمات و آسیب به اندام و رنگ قرمز آن grievously مجروح گفت:” دکتر کومار.

بسته به اینکه چگونه یک بیمار بود که طبقه بندی یک تیم را بیش از. “اما ما می تواند دریافت دو یا سه رنگ قرمز بیماران در یک بار و یا در یک زمان کوتاه است. بنابراین ما تا به حال تیم قرمز 2 و تیم قرمز 3 آماده را به بیش از,” او گفت:.

چهل نفر عمدتا در جراحی و ارتوپدی بخش هنوز بستری در بیمارستان است.

به اطمینان حاصل شود که بیماران دیگر از قربانیان شورش که راه می رفت به اورژانس نیز دریافت مراقبت کافی یک اتاق جداگانه در داخل اورژانس منطقه مشخص برای آنها.

هنگامی که بیماران با زخم گلوله شروع به نشان دادن تا در بیمارستان در روز دوشنبه شب بیمارستان بود و مشکل دیگری در دست است. سی تی اسکن در این بیمارستان خراب شده بود. بیماران برای رفتن به راجیو گاندی فوق تخصص بیمارستان حدود 2 کیلومتر دور برای اسکن.

“معمولا سی تی اسکن مورد نیاز است برای درمان بیماران اورژانس که ما دریافت کنید. اما, آن است که مورد نیاز برای ارزیابی برخی از گلوله و جراحات ، دستگاه تعمیر شد بلافاصله گفت:” یک مقام ارشد, دکتر, خواست نامش فاش نشود.

بر اساس این گزارش از شورش-آمار مناطق و تعدادی از بیماران که در روز قبل از بیمارستان نیز اختصاص تخت برای کسانی که مجروح در شورش.

پزشکی قانونی گروه هم تا به حال به کار گذشته دفتر ساعت.

روز سه شنبه یک روز پس از شورش آغاز شد, بیمارستان نیست انجام کالبد شکافی از هر یک از شورش قربانیان دیگر از آن سر پاسبان راتان سینگ. یک هیئت پزشکی تا به حال به راه اندازی. “درخواست برای راه اندازی یک انجمن پزشکی و برای پس از مرگ می آید از پلیس. اما هنگامی که این درخواست مطرح شد من از تمام پزشکان از بخش به اطمینان حاصل شود که کالبد شکافی انجام شد همان روز. سردخانه زد و به شب در طول بحران گفت:” دکتر کومار.

کالبد شکافی چهار نفر در انتظار آنها به عنوان ناشناس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>