برای هفته بایرن مونیخ بازیکنان شده است نشان دادن همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش در بازی های زمانی که جروم بواتنگ نزدیک شد هم تیمی های عمیق تر مکالمه.

“قبل از ما استراحت من در واقع به جاشوا Kimmich و لئون Goretzka در مورد آن” بواتنگ به یاد می آورد در یک تماس تصویری. “آنها از من پرسید که چگونه به حمایت از, چگونه آن را احساس می کنید آنچه برای شما اتفاق افتاده است زمانی که شما جوان تر بودند.

“بنابراین من می تواند به آنها بگویید من داستان چه بود تجربیات من و چرا از آن است که بسیار دردناک و سخت به گوش کسانی که همه چیز و یا (آن) تجارب و سپس تصور کنید افرادی که جوانتر شاید آنها با این کار برای اولین بار آنچه شما می توانید انجام دهید که چگونه می تواند به مردم در پشتیبانی از آن است.”

31-در سال بواتنگ که متولد برلین به یک مادر آلمانی و پدر از غنا مواجه شده است و میمون شعارهای در گذشته در بازی های.

“برخی از شرایط وجود دارد البته که واقعا سخت برای کمک به, اما شما همیشه می توانید کمک در یک وضعیت” مدافع گفت. “البته زمانی که این گروه در برابر یک, و هیچ کس وجود دارد در نزدیکی شما هرگز نمی دانید اما اگر کسی در نزدیکی, لطفا تماس بگیرید, پلیس, کمک به هر دلیل که می تواند کمک و نجات شاید یک وضعیت خطرناک است.”

بایرن بازیکنان بودند در نظر گرفتن زانو در بازی های قبل از همه گیر-تاخیر در بوندسلیگا فصل به پایان رسید و در ماه ژوئن. در حال حاضر پرسپولیس در حال آماده سازی را در این زمینه دوباره در لیگ قهرمانان اروپا هفته آینده در دور 16 برابر چلسی که در آنها منجر شود 3-0 از پا برای اولین بار در ماه فوریه است.

“من فکر می کنم آن را بسیار قدرتمند و بسیار مهم است که ما در ادامه این (حرکت) در لیگ قهرمانان اروپا به ویژه از دوره در فینال به این دلیل که کل جهان را نگاه خواهد کرد” بواتنگ گفت. “من فکر می کنم این مهم است برای ادامه و همچنین در سایر رشته های ورزشی و امیدوارم در بعضی از ورزش ها هستند که پشت در عین حال امیدوارم آنها به ما ملحق خواهد شد.”

فراتر از حرکات مانند گرفتن یک زانو Boateng امید برای تغییر در سراسر آلمان فوتبال برای اطمینان از وجود تنوع بیشتری در بالای بازی و بیشتر سیاه و مربیان است. دانیل Thioune اولین آلمانی-متولد سیاه مربی در این کشور در لیگ های حرفه ای بود که در استخدام هامبورگ در اوایل این ماه.

“من آرزو می کنم البته برای دیدن که بیشتر در آلمان” بواتنگ گفت: “از آنجا که شما آن را ببینید بیشتر در انگلستان و کشورهای مختلف است.”

پلیس وحشیانه به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در مارس برانگیخته در سراسر جهان خواستار پایان دادن به نژادی و بی عدالتی و تبعیض — یک پیام است که انجام شده است بر روی زمین فوتبال در سراسر اروپا است.

“من فکر می کنم در مورد نژاد پرستی — شما هرگز نمی توانید به اندازه کافی به شما ببینید که چگونه بد این است که هنوز در جهان در حال حاضر,” بواتنگ گفت. “اگر ما انجام شد به اندازه کافی ما می تواند در این وضعیت هنوز هم و صحبت کردن در مورد آن است. من واقعا در مورد روشن است و همه می دانیم که این چیزی است که می رود در ماه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de