ما مقامات ذکر شده ریاست جمهوری امتیاز در خودداری جزئیات 24 ایمیل مربوط به رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نگه دارید و بر روی کمک نظامی به اوکراین, آمریکا به گزارش رسانه ها در روز شنبه.

وحی در دادگاه تشکیل پرونده حدود نیمه شب روز جمعه آمد و تنها چند ساعت پس از تسلیت و برگزاری مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح رای دادگاه تا حد زیادی در خط حزب در برابر شنیدن شهود است که می تواند به ریختن بیشتر نور در برگزاری یک مسئله در قلب مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

دفتر مدیریت و بودجه (OMB) “است redacted بخشهایی از 24 اسناد به موجب ریاست جمهوری ارتباطات امتیاز” OMB معاون مشاور عمومی هدر والش گفت: در دادگاه تشکیل پرونده ذکر شده با ما در رسانه ها.

تشکیل پرونده در پاسخ به یک آزادی اطلاعات درخواست برای اسناد و مدارک مربوط به اوکراین کمک کند.

تهمت بود استیضاح توسط حزب دموکرات کنترل مجلس نمایندگان را برای سوء استفاده از قدرت مربوط به خودداری از $391 میلیون در congressionally-تایید امنیت کمک به اوکراین است.

دموکرات گفت که او مشروط به کمک در اوکراین اعلام کرد تحقیقات از جمله به پتانسیل 2020 انتخابات چلنجر جو بایدن.

“اسناد و مدارک در این دسته بندی ایمیل های که منعکس کننده ارتباطات یا رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور و یا رئیس جمهور فوری مشاوران در مورد انتخابات ریاست جمهوری تصمیم گیری در مورد دامنه و مدت و هدف از برگزاری در کمک نظامی به اوکراین” والش نوشت.

او افزود که در افشای اسناد و مدارک شناسایی به عنوان موضوع به ریاست جمهوری ارتباطات امتیاز “در این مورد را در معرض خطر آسیب رساندن به کیفیت اطلاعات و مشاوره در دسترس به رئیس جمهور.”

در واکنش به گزارش های رسانه ها در مورد ایمیل, رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت: “هر سناتور جمهوری خواه رای به تایید کاخ سفید پوشش این برنامه به طور بالقوه مهم حقیقت آشکار ایمیل.

“اشتباه نکنید حقیقت کامل خواهد شد در نهایت بیرون می آیند و جمهوری خواهان باید پاسخ دهد که چرا آنها آنقدر مصمم به فعال کردن رئیس جمهور به پنهان کردن آن.”

این دولت غیر حزبی دفتر پاسخگویی حکومت که OMB نقض قانون توسط خودداری اوکراین کمک.

به گفته نیویورک تایمز سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت در ماه اوت که او می خواست برای توقف کمک های نظامی به اوکراین تا کیف کمک کرد با تحقیقات از رقبای سیاسی از جمله بایدن.

اتهام این گزارش می آید در یک پیش نویس از بولتون آینده کتاب.

بولتون در میان شاهدان دموکرات ها می خواستم به شهادت در مغلوب ساختن پیشی جستن سنا محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im