تقصیر من نیست نواک جوکوویچ: صربستان نخست وزیر آنا Brnabic دفاع ستاره تنیس…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

به عنوان جهان وجود ندارد. 1 ستاره تنیس نواک جوکوویچ همچنان به صورت نقد زیر آدریا باز شکست صربی نخست وزیر آنا Brnabic آمده است در تنیس استار دفاع. جوکوویچ همراه با بازیکنان تنیس گریگور دیمیترو, برنا Coric و ویکتور Troicki باید تمام آزمایش مثبت برای رمان coronavirus پس از حضور در بلگراد پا از این نمایشگاه رویداد به تازگی. جوکوویچ را همراه با NBA ستاره نیکولا Jokic با حضور در این رویداد در شهر پایتخت صربستان نیز آزمایش مثبت برای Covid-19.

اما صربستان PM معتقد است که او کسی است که مردم باید انگشت اشاره در و جوکوویچ. صحبت کردن به صورتی TV Brnabic گفت: “هر بخشی از او را. او تلاش برای انجام کاری خوب برای کل منطقه است. برای قرار دادن سیاست را کنار گذاشته و به کمک جوان و غیر تاسیس بازیکنان تنیس و همچنین برای جمع آوری پول برای اهداف بشردوستانه.”

او افزود: “اگر آنها می تواند تغییر تقصیر من شخصا به عنوان نخست وزیر و ترک نواک تنهایی, من آن را دوست دارم.”

در ضمن بعد از تست مثبت برای این ویروس در ماه گذشته جوکوویچ صادر کرد, عذرخواهی. “من عمیقا متاسفم مسابقات ما باعث شده آسیب برساند. همه چیز از برگزارکنندگان و من ماه گذشته ما با یک دل پاک و نیت صادقانه” او قبلا در بیانیه ای گفت در توییتر رسمی اداره کند.

“ما معتقد مسابقات ملاقات تمام پروتکل های بهداشت و سلامت از منطقه ما به نظر می رسید در شرایط خوب در نهایت به متحد کردن مردم برای دلایل بشردوستانه. ما در اشتباه بودند و آن را بیش از حد به زودی.

“من نمی توانم بیان به اندازه کافی چقدر متاسفم, من برای این, و هر مورد عفونت,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>