سیاه زندگی موضوع: کلیسای انگلستان دستورات بسیار مراقب باشید’ چکیده ای از مجسمه های

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کلیسای انگلستان اتحاد پیوست رو بررسی آثار تاریخی و فضاهای عمومی باعث, Black Lives Matter (پل) کمپین است که عمده اعتراضات در انگلستان و جاهای دیگر علاوه بر خواسته های به پایین کشیدن مجسمه از افراد را با لینک به برده داری.

کلیسای انگلستان گفت: بیش از 16,000 کلیساها و 42 کلیساهای تقریبا همه از آن به خاطرات و آثار به افراد از یک دوره پوشا بیش از یک هزار سال است. سابقه این افراد در حال بررسی است.

جاستین ولبی اسقف اعظم کانتربری گفت: بررسی انجام خواهد شد “به دقت” بررسی اگر آنها باید حفظ شود در مکان های خود را یا نه. بسیار تصویر از عیسی مسیح به عنوان یک ” سفید عیسی نیاز به تجدید نظر از هر فرهنگ متفاوت است تصویر او اضافه شده است.

کلیسا گفت که حوادث هفته گذشته در واکنش به مرگ جورج فلوید در ایالات متحده به ارمغان آورده اند به تمرکز بر سوال از بناهای تاریخی به افرادی که شرکت کرده اند در سیستماتیک و هدفمند تبعیض و یا بهره برداری بر اساس نژاد.

کلیسای انگلستان را مدیر کلیسا ساختمان ها و کلیساهای بکی کلارک گفت: “اقدام است که گرفته شده توسط کلیساها و کلیساهای سراسر انگلستان در نظر گرفتن آثار آن لینک به تجارت برده و یا بهره کشی از مردم”.

“برخی از کلیساها قبلا اذعان کرد و در معرض این میراث, اما بسیاری از آنها فقط شروع این کار در پاسخ به این نور افکن درخشید در این سوالات توسط Black Lives Matter جنبش”.

ولبی گفت BBC: “برخی را مجبور به پایین آمدن برخی از نامها را مجبور به تغییر” و اضافه کرد که تاریخی اعمال آن memorialised می تواند بخشیده شود “تنها اگر عدالت” و بخشش تنها می تواند اعطا “اگر ما تغییر رفتار ما در حال حاضر و می گویند این بود و ما از آن یاد و تغییر چگونه ما در حال رفتن به در آینده”.

کلارک افزود که تصمیم گیری در مورد حفظ یا از بین بردن مجسمه ها گرفته خواهد شد به صورت محلی توسط دایره اسقفی به عنوان آنها مقابله با چالش های پیچیده ای از گذشته و حال و چه گذشته اثرات زندگی مردم امروز است.

بیشتر لندن اقتدار شوراها در سراسر انگلستان و سازمان ها مانند اعتماد ملی باید آغاز بررسی فضاهای عمومی تحت صلاحیت این دادگاه ها پس عمده اعتراضات در لندن و جاهای دیگر و پایین کشیدن برده معامله گر ادوارد Colston مجسمه در بریستول در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>