سیاه, نامزد شیر اعتراض انرژی به چالش دموکرات

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

امی مک گراث و الیوت انگل زنده صدها مایل از هم جدا در آمریکا با به طور چشمگیری متفاوت سیاست است.

در عین حال هر دو آنها ترجیح نامزد حزب دموکرات را در واشنگتن تاسیس به عنوان رای دهندگان در کنتاکی و نیویورک تصمیم خود را در کنگره اولیه انتخابات روز سه شنبه. و هر دو ممکن است دچار مشکل شود.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

در آستانه از خود انتخابات انگل 16-مدت خانه وقت که نشان دهنده بخش هایی از برانکس نیویورک و شهر ثروتمند حومه و McGrath سابق افسر نظامی و جمع آوری کمک نیروی عظیم منهدم کننده در حال اجرا در کنتاکی مجلس سنا کمپین روبرو هستند چالش قوی از پایین-پروفایل سیاه نامزدها. رقبای شنود گذاشته اند به زخمی مترقی جنبش میل به تحول و تغییر به طور ناگهانی متحرک توسط فراگیر حقوق مدنی تظاهرات در سراسر امریکا است.

انگل چلنجر 45 ساله سابق عمومی مدیر مدرسه جمال بومن و McGrath, حریف, 35 سال دولت تشکر. چارلز بوکر صحبت می کنند آشکارا در مورد تجربه شخصی خود را با خشونت پلیس و نژادپرستی به عنوان آنها ترویج مترقی برنامه ای برای تبدیل این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی و اقتصاد است. و هر دو متهم را سفید مخالفان بودن وجود ندارد و از خط مقدم حقوق مدنی بحث است.

بومن و بوکر نیز موفق به کسب حمایت از برنی ساندرز در میان یک لیست در حال رشد از مترقی رهبران در تلاش برای نفوذ در این مسابقات از دور. این سناتور ورمونت موفق به پیروزی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی, اما او همچنان به شکل کنگره مقدماتی — حتی اگر آن را قرار می دهد و او را در تقابل با مجلس نانسی پلوسی که پشتوانه انگل و رهبر اقلیت سنا چاک شومر که به استخدام McGrath.

“شکی نیست در این حرکت با ما” ساندرز در مصاحبه ای گفت:.

اما داستان از بومن و بوکر را افزایش گسترش فراتر از yearslong یدک کش-از-جنگ بین مترقی و عملی بال از حزب دموکرات است. آنها نه به دست آوردن کشش تا پس از جورج فلوید مرگ در ماه گذشته موجب شده در سراسر کشور خشم و انزجار در مورد نژادی و نابرابری.

ساعت قبل از آغاز رای گیری, اما آن را به دور از برخی از پیشنهادات خود را موفق خواهد بود.

در نیویورک مترقی مقاومت مواجه برابر انگل را گشتند تا حدودی تعجب آور با توجه به وضعیت خود را به عنوان یکی از دموکراتیک حزب لیبرال ترین عضو است. او نیز کشیده شده حمایت قاطع از آمریکایی های آفریقایی تبار در کنگره و استقرار رهبران مانند هیلاری کلینتون ،

در یک مصاحبه او اشاره کرد که او یک عضو موسس خانه مدیکر برای همه انجمن اصلی شرکت حامی سبز جدید برخورد و حمایت از نامزد کنگره و اسپانیایی قفقاز.

“من همیشه بر این باور بودند که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. من باید برای دیدن یک فاجعه می دانم که گفت:” انگل 73. “همه من می توانید انجام دهید برای افرادی است که می گویند, ‘در اینجا رکورد من.’ من نمی توانم کنترل خارج وقایع است.”

انگل اذعان پشیمانی بیش از یک خطا بدون استفاده از زور از انواع پیشتر در ماه هنگامی که او گرفتار شد در یک میکروفون گفتن نیویورک همکار در یک کنفرانس خبری درباره ناآرامی های مدنی: “اگر من یک اصلی من اینجا نخواهم بود.”

او می گوید این نظرات خارج از متن گرفته شد اما او همچنین می داند که چرا برخی از مردم ناراحت خواهد شد.

“من آرزو می کنم تمام رویداد تا به حال اتفاق افتاده است ؟ اطمینان حاصل کنید. اما آن تغییر نمی کند من رکورد” Engel گفت.

بومن در ایران نظر و ادراک است که انگل از دست داده است با تمامیت خود را متنوع منطقه که امکانات شهرستان Westchester را در خانه های چند میلیون دلاری و برانکس را در پروژه های مسکن. در هر دو جوامع بومن وجود دارد در حال رشد حس وحدت در سراسر نژادی عدالت است.

“ما شاهد تظاهرات و شورش در جوامع که سفید هستند و ثروتمند و کلیشه ای نمی مراقبت در مورد عدالت نژادی,” او در مصاحبه ای گفت:. “که الهام بخش و مفید است برای ما چرا که هر کس می داند که ما صحبت در مورد خشونت پلیس. من های شخصی من و ما قرار بود پس از نژادپرستی نهادی از همان ابتدا ما مبارزه است.”

برنده نیویورک خانه اولیه روز سه شنبه انتظار می رود که برای برنده شدن در این انتخابات به راحتی با توجه به منطقه قوی دموکراتیک شیب. کنتاکی در سنای اولیه را تعیین می کند که دموکرات اجرا می شود در برابر رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که منفور است اما ثابت نیروی سیاسی در عمیق-قرمز دولت است.

واشنگتن دموکرات ها کمک کرد استخدام McGrath, تفکر او سابقه نظامی و میانه رویکرد را حتی در یک دولت که مورد حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن با 30 امتیاز و چهار سال پیش. سابق دریایی خلبان جنگنده گزارش یک چشم ظاهر 19 میلیون دلار در این بانک در آغاز ماه. بوکر گزارش فقط $285,000 در آن زمان اگر چه مبارزات انتخاباتی خود گفت: AP او مطرح شده حداقل 2.4 میلیون دلار بیشتر از این ماه است.

بوکر اخیر جمع آوری کمک های مردمی همزمان با افزایش اعتراضات اگر چه مشخص نیست که آیا تمرکز بر نابرابری نژادی طنین انداز خواهد شد به همان درجه در یک وضعیت که در آن فقط 8 درصد از ساکنان سیاه و 3 از 4 لازم نیست که مدرک لیسانس با توجه به اداره آمار.

“این واقعی است” بوکر گفت: نژادپرستی در دولت خود را. “من تا به حال اجداد بدون محاکمه اعدام در کنتاکی.”

فقط این ماه به او می گوید: او اشک با گاز کشته شده توسط پلیس در منطقه لوئیزویل او نشان دهنده در حالی که حضور در یک تظاهرات مسالمت آمیز.

“من وجود دارد به مطمئن شوید که مردم در حال امن و مطمئن شوید که چیزی را اشتباه می رود و مردم به صدای شنیده می شود. و ما نگاه کردن و سه قوطی پرتاب در 10 فوت از من” بوکر گفت: AP. “هر کس شروع می شود در حال اجرا است. و من فقط ایستاده بود در كفر است که حتی اگر من انجام داده اند این همه کار در سراسر کنتاکی, حتی اگر من یک انتخاب رسمی آنها هنوز هم دیدم من به عنوان یک جوان سیاه و آنها هنوز هم احساس مانند آن را توجیه بود به پرتاب گاز اشک آور در من. آن صدمه دیده است.”

McGrath منتقدان می گویند او شده است کمتر قابل مشاهده حضور در تظاهرات هر چند او با حضور برخی از. او نیز کشیده انتقاد از حزب خود را به دور از جناح چپ برای مقاومت در برابر سیاست های پیشنهادی مانند “مدیکر برای همه است.” و او را مایل به تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست حتی اگر او فکر می کند خود را به کلمات و اعمال شده اند.

هنوز McGrath نیست خودداری از سوالات در مورد مسابقه. در یک مصاحبه او به نام سفید مردم را به انجام بیشتر برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند.

“ما نیاز به ایستادن برای آنچه حق و صحبت کردن با دیگر افراد تماس گرفته و آن را هنگامی که ما آن را,” او گفت:. “هر راه حل این است که ما می خواهیم به بخشی از آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>