BJP نخواهد مسابقه Rajya سبها سنجی در Odisha به علت عدم MLAs

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دو روز پس از Biju Janata Dal اعلام اسامی 4 از کاندیداهای خود را برای Rajya سبها نظرسنجی برنامه ریزی بعد از این ماه بی جی پی در روز دوشنبه گفت: آن را نمی خواهد قرار داده تا نامزد خود را برای انتخابات به عنوان آن را فاقد شماره های مورد نیاز.

BJP رهبر Prithwiraj Harichandan گفت: تا به حال حزب می خواستم برای مسابقه و سپس آن را نامزد دریافت جایزه نامزد در حال حاضر. “ما هیچ سهام در این نظرسنجی. به عنوان ما نمی باید اعداد وجود دارد کاملا یک امکان نامزد ما از دست دادن. بنابراین ما تصمیم گرفته اند به نشستن گفت:” Harichandan در روز دوشنبه. BJP دارای 23 MLAs در مجلس است.

بی جی پی اعلام یک روز پس از Odisha کنگره رئیس Niranjan Patnaik اعلام کرد که هیچ یک از 9 حزب MLAs را در RS سنجی پایین آوردن موثر تعداد آرا معتبر به 138 از 147. اگر هیچ یک از Congrss MLAs گوش دادن به حزب diktat و رأی نمی دهند پس از آن تعدادی از موثر رای لازم برای برنده شدن هر یک از کرسی خواهد بود 28 ساخت آن را آسان تر برای BJD به پرچ تمام 4 صندلی. BJD دارای 113 MLAs در مجمع و نیاز 112 رای برای گرفتن تمام آن 4 نامزد از طریق.

انتخابات به 3 Rajya سبها کرسی از Odisha می گیرند خالی از ماه آینده. یک صندلی است که در حال حاضر خالی از سال گذشته است. انتخابات به 4 کرسی برگزار خواهد شد در ماه مارس 26.

اما بی جی پی تصمیم به نشستن ممکن است به پایان رسید و تمام گمانه زنی ها از حزب wangling حداقل یکی Rajya سبها صندلی. در ژوئن 2019 BJP غالب بود بیش از Naveen Patnaik در آخرین لحظه به آن نامزد Ashwini Vaishnaw یک بوروکرات-تبدیل-کارآفرین مسابقه و برنده شدن در انتخابات. اواخر ماه گذشته Patnaik تا به حال میزبانی یک ناهار برای اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در محل اقامت خود در Bhubaneswar در این جلسه شرقی منطقهای شورای seetting خاموش گمانه زنی که BJP ممکن است گوشه ای حداقل یک تومان صندلی.

پس از دو سال گذشته Odisha سیاست مملو از راز تفاهم بین BJD و بی جی پی را بالا برنج و حتی به عنوان دولت رهبری BJP بود همه آتش و گوگرد در برابر حزب منطقه ای. در ماه آگوست 2018, BJD رای داده بودند برای Harivansh Narayan سینگ NDA نامزد برای پست Rajya سبها معاون. در ماه دسامبر سال گذشته BJP حمایت کرده بود بحث شهروندی, اصلاحیه لایحه. به زودی پس از BJP ساخته شده یک امتیاز به BJD با گرفتن آن MP انصراف خود را از نامزدی برای عضویت در کمیته مدیریت از AIIMS Bhubaneswar به طوری که BJD MP Amar Patnaik می تواند با ثبت یک پیروزی است.

شاخص بهای مصرف کننده ملی عضو شورای Ramakrushna پاندا گفت: BJP تصمیم به مسابقه تومان در نظر سنجی نشان داد که چگونه دو طرف شد thick as thieves. “Naveen Patnaik ممکن است به طور یک جانبه اعلام کرد تمام 4 نامزدهای اما او همچنان متعهد به دوستی خود با BJP. او حمایت کرده است BJP در تمام طول. بنابراین هر گونه صحبت از او تبدیل پشت خود را در BJP است که فقط تظاهر. هر زمان که نیاز ناشی میشود BJD نمایندگان مجلس را در حمایت BJP در مجلس شورای اسلامی گفت: پاندا.

استاد علوم سیاسی در Ravenshaw دانشگاه Gyana Ranjan نوکر گفت: BJD ممکن است می خواستم برای پاک کردن رشد تصور که آن را ومیگوید نزدیک به BJP. “اگر او تکرارهای حمایت از BJP در صورت حساب های کلیدی این تصور بودن در لیگ با BJP است نه یک چیز خوب را برای خود سیاست است. با گرفتن هر 4 نامزد از حزب خود او با ارسال سیگنال است که او به تنهایی تصمیم می گیرید که چگونه توسعه ارتباط. برای BJP همچنین نگه داشتن Patnaik در طنز خوب است بسیار مهم بوده و حمایت از آنها در کلید مقاطع” گفت: Swain.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>