بی جی پی با استفاده از Savarkar و شیواجی برای منافع سیاسی می گوید شیو سنا

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

شیو سنا روز دوشنبه با حمله ماهاراشترا BJP واحد جمهور Chandrakant Patil بیش از تقاضا است که اورنگبد بود تغییر نام داد Sambhaji نگر و انتقاد حزب برای تغییر آن زمانی که آن را در قدرت در دولت.

در سرمقاله خود در آن منادی Saamana این شیو سنا مسخره Patil و به او گفت که سنا بنیانگذار Bal Thackeray حال عمومی تغییر نام داد اورنگبد به عنوان Sambhaji نگر 25 سال پیش. به سنا متهم به بی جی پی با استفاده از مسائل Veer Savarkar و Maratha جنگجو پادشاه شیواجی صرفا برای منافع سیاسی.

سرمقاله گفت که سنا اعضای فرزندان Chhatrapati Shivaji و Chhatrapati Sambhaji و خواسته BJP آن اصل و نسب. حمله به سابق خود را متحد به سنا که, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath تغییر اللهآباد (هند) و فیض آباد پس از به قدرت رسیدن اما BJP نمی تواند rechristen اورنگبد با وجود اینکه در قدرت در ماهاراشترا و در مرکز.

“در ماهاراشترا هیچ معنی چپ در رفتار و صحبت از BJP. Chandrakant Patil نیز زیر را قدم به قدم از Fadnavis در صحبت کردن در جایی که لازم است. در حال حاضر او رفته به Sambhaji نگر و گفت: “ما از فرزندان Shivaji Maharaj و Sambhaji Maharaj و نه اورنگ زیب. بنابراين نام اورنگبد باید تغییر داده شود’. در سال گذشته شما تا به حال دولت خود را در ماهاراشترا به عنوان به خوبی به عنوان مرکز. چرا می تواند شما را تغییر نام اورنگبد به ‘Sambhaji ناگار” سرمقاله گفت.

هفته گذشته Patil خواسته بود Uddhav Thackeray-led ماهاراشترا, Vikas Aghadi دولت به طور رسمی تغییر نام شهر. Patil صحبت شد در اورنگبد مدنی که در آن انتخابات به دلیل ماه آینده.

این Sena ناودان BJP گفت آن است که با استفاده از مسائل مانند Savarkar و شیواجی برای منافع سیاسی.

“این که آیا آن است که Sambhaji نگر یا Savarkar این مسائل شده اند آغوش BJP فقط به خاطر سیاست است. نه قادر به جای یک آجر برای مجسمه بزرگ از Shivaji Maharaj و نه آن را Bharat Ratna به Veer Savarkar… پس هنگامی که Chandrakant Patil تبدیل شدن به یک مورخ? اگر او بسیار علاقه مند به حفر کردن تاریخچه و سپس او متوجه خواهد شد که هندو Hriday Samrat Balasaheb Thackeray در حال حاضر تغییر نام اورنگبد به Sambhaji نگر 25 سال پیش ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>