BJP باید طلسم کردن این که آیا آن معتقد است در گاندی یا Godse: کمال نات

نوشته شده توسط Milind Ghatwai | بوپال | به روز شده: فوریه 4 سال 2020 4:05:56 pm

Anantkumar Hegde, Mahatma Gandhi, Kamal Nath, Nathuram Godse, BJP, Congress, Pragya Thakur, indian express, Anantkumar Hegde Gandhi remark CM گفت: تماس گاندی satyagraha در طول مبارزه آزادی “یک درام” بود و بسیار قابل اعتراض است. (فایل)

محکوم کردن بی جی پی MP Anantkumar Hegde را نظرات به پدر ملت, Madhya Pradesh وزیر کمال نات روز سه شنبه گفت: BJP باید آن را روشن کند که آیا آن معتقد است در (مهاتما) گاندی ایدئولوژی یا (Nathuram) Godse است.

ارشد کنگره رهبر گفت: تا به حال BJP cracked شلاق در برابر MP (Pragya Thakur) که جلال گاندی قاتل دو بار هیچ کس دیگر جرأت گفتن چنین چیزهایی.

با اشاره به Hegde نظر CM گفت: تماس گاندی satyagraha در طول مبارزه آزادی “یک درام” بود و بسیار قابل اعتراض است.

در فوریه 1, Hegde بدون نام بردن از گاندی گفته بود: “یک جنگنده آزادی که استفاده می شود به انگلیسی, من انجام خواهد داد به شما می گویند — تنظیم و درک — 20:20. ما وانمود خواهد کرد که برای اعتراض در مقابل شما و شما می توانید زندانی ما اما درمان ما هست. او هرگز مورد ضرب و شتم با یک lathi او نمی دانم آنچه در آن است به ضرب و شتم با یک lathi. چنین کسی یک جنگنده آزادی در کتاب های تاریخ.”

بی جی پی فرستاده است Hegde نشان می دهد-باعث توجه خود را برای سخن گفتن.

بوپال MP Pragya Thakur قبل از Lok سبها انتخابات شرکت کرده به نام Godse یک وطن پرست است. در حالی که نارندرا نخست وزیر بود و پس از آن گفت که “هرگز قادر به او را ببخشد”, Thakur بعد ساخته شده مشابه سخن گفتن در مجلس. Nath گفت: به جای در نظر گرفتن رمز اقدام BJP باید پرداخته اند افزود: با او.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر