BJP به دنبال بحث در مجلس بر دولت ایستاده بیش از کا

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | بمبئی | منتشر شده در تاریخ: 5 مارس سال 2020 4:25:10 pm

Pune: Locals demand revival of stalled refinery project in Ratnagiri, Shiv Sena says no وزیر و شیو سنا رئیس جمهور Thackeray ماه گذشته گفت: در دهلی نو که یکی از نیاز به ترس نیست در مورد تابعیت متمم قانون (CAA). (فایل)

متهم ماهاراشترا, Vikas Aghadi وزرای بودن در تضاد با وزیر Uddhav Thackeray بر اجرای کا در دولت بی جی پی در روز پنج شنبه به نام برای بحث در مجلس به دانستن دولت موقعیت دقیق در مورد این مسئله.

این NCP اما متهم به بی جی پی بالا بردن این موضوع به منحرف کردن توجه از یک بحث بیش از یک گزارش حسابرسی و حسابرس کل (CAG) در CIDCO زیرساخت های این نسخهها کار در Navi Mumbai.

NCP ملی سخنگوی نواب ملک مطرح سوء ظن بیش ادعا 2,500 تومان کرور روپیه کلاهبرداری در کار انجام شده توسط شهر و شرکت توسعه صنعتی (CIDCO) در طول قبلی Devendra Fadnavis رهبری دولت در دولت است.

Fadnavis در حال حاضر رد اتهامات عنوان شده علیه.

وزیر و شیو سنا رئیس جمهور Thackeray ماه گذشته گفت: در دهلی نو که یکی از نیاز به ترس نیست در مورد تابعیت متمم قانون (CAA) و ملی ثبت احوال در حال رفتن به پرتاب هر کسی که در خارج از کشور است.

ماهاراشترا وزیر امور خارجه و رئیس کنگره Balasaheb Thorat در گذشته صحبت در مورد امکان اجرای جدید قانون تابعیت در دولت است.

“چندین وزیر باید افتخار در مورد اجازه دادن به اجرای کا در ماهاراشترا. وزیر (Thackeray) به بیان دیدگاه ها در موضوع آنها (MVA را تشکیل) به بیان برخی (دیگر) نمایش. این نیاز به درک اینجا” Fadnavis به خبرنگاران گفت: در خارج از مجلس قانونگذاری ایالتی پیچیده است.

او همچنین ادعا شده که این وضعیت نظم و قانون در دولت مواجه شد مشکل از صحنه تظاهرات برای مخالفت با کا.

“از این رو این نیاز به بحث” Fadnavis گفت.

یکی دیگر از BJP رهبر Sudhir Mungantiwar ابراز مشاهده مشابه.

“CM به وضوح گفت که این کا است که در جهت منافع کشور و یک نیاز نمی شود نگران است. برخی از وزرای خود را نگه دارید و دیگر مشخصات…وضوح مورد نیاز است در این” او گفت:.

Mungantiwar ادعا کرد یک وزیر ممکن است از دست دادن او در پست اگر او/او بیانگر یک دیدگاه دیگر که از دولت در مورد این مسئله.

رهبر مخالفان دولت در شورای قانونگذاری Pravin Darekar نامیده کا به عنوان “یک قانون خوب” و گفت: این مهم است که مردم از دولت می دانم آنچه Thackeray موقعیت است و در این موضوع طبقه از خانه.

ضربه زدن به اقلیت وزیر امور نواب ملک گفت: BJP رهبران به دنبال حمایت از مردم پس از CAA توسط مجلس تصویب شد اما هیچ دریافت نمی.

“مردم مخالف قانون است اما BJP آماده است به تکان دادن” او به خبرنگاران گفت: در خارج از قوه مقننه ساختمان.

و اشاره کرد که کا است تصویب ملک گفت: تعهد از اجرای این قانون در دولت مرکزی و دولت نیست.

“ما فکر می کنیم آنها به دنبال یک بحث برای منحرف کردن توجه از امکان بحث در CAG گزارش 2,500 تومان کرور روپیه کلاهبرداری از طریق CIDCO” این NCP رهبر گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>