BJP MP خودرو بازدید مانع امنیتی در پارلمان باعث counter-terror اقدامات

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | به روز شده در: مارس 3 سال 2020 6:08:00 pm

Parliament security gets into brief alert after BJP MP's car hits barrier CRPF پرسنل مجلس وظیفه گروه در زمان حمله به مواضع پس از BJP MP ماشین ضربه موانع امنیتی. (اکسپرس عکس از داش علی Nath Pandey)

دستگاه امنیتی در مجلس پیچیده رفت و به مختصری از هشدار روز سه شنبه پس از یک BJP MP خودرو به طور تصادفی یک مانع امنیتی که منجر به استقرار counter-terror اقدامات در حساس تسهیلات, مقامات گفت.

این حادثه حوالی 9:30 am منجر به فعال سازی از زمین تعبیه شده سنبله آهن و فعال موقعیت مسلح CRPF کماندوهای همراه MP را دروازه ورودی که باز می شود در Vijay Chowk طرف آنها گفت.

لاستیک از اوتار پرادش-ثبت نام تحمل Innova Crysta خودرو که متعلق به BJP MP از Kaushambi Vinod Kumar Sonkar کردم بلافاصله تخلیه آنها به عنوان صعود در خوشه است که جوانه زده در پاسخ به مانع رسید.

“بی جی پی MP SUV آمار بوم سد به طور تصادفی. اما همه counter-terror اقدامات بودند فعال در مجلس پیچیده به عنوان بخشی از دستورالعمل های عملیاتی استاندارد” یک مقام ارشد درگیر در مجلس شورای اسلامی گفت: امنیت.

Parliament security gets into brief alert after BJP MP's car hits barrier این حادثه حوالی 9:30 am منجر به فعال سازی از زمین تعبیه شده آهن خوشه. (اکسپرس عکس از داش علی Nath Pandey)

تصاویر گرفته شده در طول این حادثه نشان می دهد نیروهای CRPF پارلمان وظیفه گروه مصرف توهین آمیز موقعیت پشت یک خودرو زرهی است که جاده مسدود شده است که منجر به اصلی مجلس پیچیده است.

حادثه فرستاده شده به دستگاه امنیتی در یک زنگ هشدار برای چند لحظه و تحت تاثیر خودرو بود و بعد یدک دور او اضافه شده است.

معلوم نبود اگر MP نیز در حال حاضر در SUV در زمان حادثه.

مجلس نشسته است و برای دومین طلسم بودجه جلسه از 2 مارس تا آوریل 3.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>