BJP MP از بوپال Pragya سینگ Thakur ادعا کرده است از دریافت چندین تهدید و سوء استفاده از تماس های تلفنی که منجر پلیس به یک فایل شاه در برابر افراد ناشناس و راه اندازی یک پروب گفت: در.

شاه ثبت شده در شکایت ارائه شده توسط Lok سبها MP در یک ایستگاه پلیس در اینجا, او گفت:.

Kamla نگر ایستگاه پلیس در شارژ Vijay Sisodia گفت: “یک مورد به ثبت رسیده است در برابر افراد ناشناس سه شنبه شب برای تهدید MP بیش از تلفن و استفاده از زبان توهین آمیز.” او گفت: Thakur دریافت این تماس از شماره های ناشناخته در اطراف 6.30 بعد از ظهر روز سه شنبه.

Sisodia گفت: “تماس گیرنده نیز مورد آزار قرار گرفته از طریق تلفن. سایبر همراه در تلاش است برای پیدا کردن که در آن از این تماس های تلفنی ساخته شد.

“اقدام مناسب خواهد بود گرفته شده علیه متهم بر اساس اطلاعات دریافت شده از سایبر همراه است.” در ضمن Thakur صحبت با خبرنگاران در روز چهارشنبه گفت: “وجود دارد بسیاری از تماس های دیروز. تلفن نمایش داده می شود خصوصی و شماره های بین المللی در طی این تماس. تماس گیرنده استفاده می شود بسیار توهین آمیز.” این رهبر بی جی پی تماس گیرنده ادعا کرد نه تنها با استفاده از زبان توهین آمیز علیه او بلکه نارندرا نخست وزیر, صفحه اصلی, وزیر آمیت شاه و اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath.

Thakur گفت: تماس گیرنده نیز آزار او را برای درخواست تجدید نظر به مردم به تلاوت ” هانومان Chalisa و برای حمایت از ساخت و ساز از یک رم معبد در ایودیا.

او گفت: “من شکایت در این رابطه در بوپال را Kamla نگر ایستگاه پلیس.” Thakur گفت که او نمی خواهد cowed توسط چنین عمل می کند.

“این تهدیدات انجام نمی گذارد من. این بزدل ها که می ترسند. به طوری که آنها تماس از شماره های ناشناخته,” او گفت:.

در شنبه Thakur بود پرسیدم اجازه دهید همه ما با هم یک روحانی تلاش به آرزوی مردم خوب و سلامت پایان coronavirus بیماری همه گیر.

“تلاوت” هانومان Chalisa’ پنج بار در روز در خانه خود را از تاریخ 25 ژوئیه تا اوت 5. نتیجه گیری این مراسم توسط لامپ های روشنایی در ماه اوت 5 و ارائه ‘aarti’ به خداوند رم در خانه.

“Bhoomi pujan برای ساخت و ساز از یک رم معبد در ایودیا است به جای برنامه ریزی شده در آگوست 5.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de