BJP MLA در Facebook تصویری: ‘حفظ فاصله از Tablighis خود را در جامعه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Noida | منتشر شده در تاریخ: مارس 18 سال 2020 5:59:35 am

BJP MLA, Hate speech, Tablighi Jamaat, coronavirus cases, Indian express news با توجه به Baghpat پلیس هیچ شکایت علیه MLA با توجه به تصویری دریافت شده است. (بازنمودی تصویر)

BJP MLA از Chaprauli به نام برای جداسازی مردم از Tablighi Jamaat فرقه و کسانی که از “جامعه” درخواست مردم حوزه خود را به “حفظ فاصله” از آنها.

Sahendra سینگ چائوهان سابق Rashtriya Lok Dal عضو شده نظرات در Facebook تصویری.

“همه ما می دانیم که این بیماری بسیار خطرناک است و آن را به خوبی آورده شده است در مرحله اول از مستند. اما برخی از اعضای خاص جامعه و دین پیدا شد آلوده و بیماری گسترش یافته است تا کنون. در خود حوزه چندین موارد مرتبط به جماعت پیدا شد. این حقیر درخواست تجدید نظر است که مردم باید به دور ماندن از اعضای جامعه خاص است. آن است که برای ایمنی خود و ایمنی دیگران در اطراف آنها” او گفت:.

“من صحبت به غذا توزیع و تیم محلی دادرس است که آنها باید با توجه به مواد غذایی به طور جداگانه و در یک زمان باید ثابت برای آنها به برداشت پول. این به نفع منطقه و ملت” ادامه داد Chauhan.

MLA گفت: هند اکسپرس که نظرات خود را هدف قرار داده و تنها کسانی که در ارتباط با Tablighi Jamaat فرقه و مسلمانان به عنوان یک کل.

“باور من این است که وجود خواهد داشت صلح در جامعه است و کیفرخواست در مسلمانان است. چند جوامع مختلف با هم اقامت در این منطقه است. من فقط آرزو می کنم که مردم حفظ فاصله از موارد مشکوک و آنها باید امن است” گفت: Chauhan.

با توجه به Baghpat پلیس هیچ شکایت علیه MLA با توجه به تصویری دریافت شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>