بی جی پی به رهبری دولت در مانیپور پشت در زین به 4 NPP MLAs برداشت استعفای

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هشت روز پس از آنها انصراف پشتیبانی به Bharatiya Janata Party-رهبری ائتلاف حاکم در مانیپور رهبری N Biren سینگ تمام چهار MLAs ملی حزب مردم (NPP) ساخته شده u-نوبه خود در روز پنج شنبه و تصمیم گرفت به بخشی از دولت دوباره.

چهار قانونگذاران ملاقات فرماندار Najma Heptulla در راج بهون در مانیپور سرمایه ایمفال در روز پنج شنبه بعد از ظهر و حمایت خود را از دولت است. تمام چهار به احتمال زیاد دوباره القاء به عنوان وزیران به زودی.

“یک هیئت نمایندگی از ملی حزب مردم به رهبری کنراد Sangma همراه با Himanta Biswa سرما به نام به من و تمام 4 MLAs به نامه خود را از حمایت بی جی پی به رهبری دولت در ایالت مانیپور,” Heptulla توییتی پس از ملاقات با NPP قانونگذاران.

توسعه می آید یک روز پس از چهار MLAs که تا به حال سمت چپ ایمفال در روز سه شنبه ملاقات اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه و BJP جمهور JP Nadda در دهلی نو. آنها همراه با NPP ملی رئیس جمهور و مگالایا وزیر کنراد Sangma و ارشد آسام وزیر و convener از شمال شرق دموکراتیک داد (NEDA) Himanta Biswa سرما.

“هر دو رهبر به ما بسیار بیمار شنوایی و تمام مسائلی که وجود دارد ما بیان همه آنها را در جزئیات به آنها. آنها درک کرده اند مشکل چیست و باید مطمئن باشید که همه مسائل خواهد بود خطاب و مراقبت از” Sangma خبرنگاران گفت: در اوایل روز پنج شنبه در بدو ورود در ایمفال فرودگاه.

“همین دلیل است که پس از اطمینان داده شده توسط آقای شاه و آقای Nadda ما تصمیم گرفته اند که ما خواهد بود با خروج ما استعفا و NPP را به ادامه حمایت از BJP دولت است.”

سه سال بی جی پی به رهبری ائتلاف حال اجرا به یک بحران در ژوئن 17 هنگامی که سه BJP MLAs استعفا از حزب و شش دیگر قانونگذاران و چهار از NPP یکی از Trinamool کنگره و مستقل – انصراف حمایت N Biren سینگ دولت است.

با استناد به تفاوت با سینگ سبک از عملکرد NPP MLAs به عنوان به خوبی به عنوان TMC و مستقل قانونگذاران پیوست دست با مخالفت کنگره و تشکیل یک سکولار و مترقی جلو (SPF) برای سرنگونی دولت است.

با استناد به که دولت تبدیل به یک اقلیت SPF رهبران ملاقات فرماندار دو بار به دنبال برگزاری یک مجمع ویژه جلسه به برگزاری طبقه آزمون در دولت اکثریت.

با وجود این اعداد را در خود نفع BJP نامزد مانیپور را عنوانی پادشاه Sanajaoba Leishemba برنده Rajya سبها انتخابات در جولای 19 تامین 28 رای به کنگره نامزد T Mangibabu 24.

در حالی که این تحولات بودند در جریان یک اداره مرکزی تحقیقات (CBI) تیم مورد سوال کنگره رهبر و رئیس سابق وزیر O Ibobi سینگ در ایمفال در روز چهارشنبه در ارتباط با یک مورد اتهام سوء استفاده از منابع.

ادعا شده است که سابق سانتی متر در حالی که او رئیس مانیپور توسعه جامعه (MDS) بین 2009 ژوئن و ژوئیه 2017 اختلاس بودجه دولت به ارزش 332 تومان کرور همراه با دیگران است.

“تنها راه برای بی جی پی به قدرت در مانیپور است که با استفاده از CBI در برابر کنگره MLAs, آژيتاسيون راج بهون برای کاهش تلاش کنگره برای تشکیل دولت همراه با متحدان و با دادن فشار به مانیپور MLAs با تماس با آنها را به دهلی نو” مانیپور کنگره سخنگوی Nignombam Bupenda Meitei گفت.

“کل ماشین آلات مورد آزار قرار گرفته اند برای جلوگیری از کف آزمون. این است BJP را تخریب قانون اساسی,” او اضافه شده است.

با وجود برنده شدن 21 کرسی به کنگره 28 BJP تا به حال شده است قادر به تشکیل دولت در مانیپور در سال 2017 با پشتیبانی از چهار هسته MLAs چهار نگا مردم مقابل MLAs و یکی MLA هر یک از TMC Lok Janshakti و مستقل در 60 -اخگر ،

با توجه به رد صلاحیت چهار MLAs توسط سخنران استعفای سه BJP MLAs و استعفای توسط یک turncoat کنگره MLA در مارس مانیپور مجمع قدرت شده است به کاهش 52.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>