شیو سنا ارشد و ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray به شدت انتقاد کرد و دوباره در آن جدا متحد Bharatiya Janata Party (BJP) برای شکستن روابط و ارج نهادن به این وعده بیش از مساوی های رئیس ministership. Thackeray در حالی که تصریح می کند که این سه حزب اتحاد در دولت را نمی توان به نام “غیر اخلاقی” گفت که او بپرسید نه برای “ماه و ستاره” اما برای به اشتراک گذاشتن در قدرت به انجام رساندن وعده انجام می شود به پدرش در اواخر Bal Thackeray.

Thackeray در اول از سه قسمت مصاحبه سخنگوی حزب ‘Saamana’ پس از تبدیل شدن به نخست وزیر گفت که BJP مسئول تغییر در معادله قدرت در ماهاراشترا. در بخش اول منتشر شده در دوشنبه, Thackeray گفت: سه حزب اتحاد (با ملی حزب کنگره و کنگره) را نمی توان به نام انحراف از ایدئولوژی Hindutva و همچنین یادآوری BJP که این اتحاد پیوست دستان با احزاب متعددی با ایدئولوژی های مختلف در سطح ایالتی و ملی.

“آنها (BJP) نمی نگه داشتن وعده های خود را ساخته شده به ما قبل از Lok سبها انتخابات سال گذشته است. شیو سنا به حال تصمیم به رفتن در Lok سبها انتخابات اما BJP رهبری با نزدیک شدن به ما داد و ما افتخار خود را درخواست. من حتی رفت و برای تشکیل پرونده از نامزدی Narendrabhai (مودی) و Amitbhai (شاه) به احمدآباد و بنارس. من این را برای Hindutva و حتی مبارزه برای اتحاد. چه انتظار داریم ؟ آیا از من بپرسید برای ماه و ستاره ؟ من فقط انتظار وعده داده شده به ما افتخار بود. من قول داده بود پدر من است که من می خواهم نصب شیو Sainik در صندلی از وزیر و من تصمیم به رفتن به هر گونه گسترش به انجام آن است. تا به حال آنها مفتخر وعده من را نداشته اند در صندلی برخی دیگر شیو Sainik را اشغال آن,” او گفت:.

شیو سنا پیوست دست در دست NCP و کنگره به شکل ماهاراشترا, Vikas Aghadi دولت در ماه نوامبر سال گذشته و پس از پایان آن سه-دهه-پیر اتحاد با BJP. در سنا به حال خواستار مساوی های از وزیر پست برای دو و نیم سال بین یک تقاضا که رد شد توسط BJP.

وقتی پرسیده شد که در مورد BJP ادعا که Thackeray است به خطر بیافتد با Hindutva دستور داد تا اصول ماهاراشترا وزیر مورد سوال اگر سابق اتحاد Nitish کومار Mehbooba مفتی و Mayawati شد یک مصالحه. “من تبدیل شده به برخی از مسلمانان ؟ یکی نباید تحت این تصور که ایشان این است که حرف آخر (در Hindutva). آن نوشته شده است وجود دارد در قانون اساسی که آنچه آنها (BJP) می گویند Hindutva? آنها در مورد بحث ما ایدئولوژی اما اجازه بدهید از من بپرسید که چگونه بسیاری از ایدئولوژی گرد هم آمده اند در NDA دولت در مرکز? آیا شما ایدئولوژی مطابقت با آن از Nitish کومار و رم Vilas Paswan? آن را مطابقت با Mehbooba مفتی, Chandrababu Naidu و Mamata بانرجی زمانی که در قدرت بودند با بی جی پی” او گفت:.

Thackeray همچنین شدت انتقاد کرد در BJP را داد با Mehbooba مفتی به مردم حزب دموکرات (PDP) به تشکیل یک دولت در جامو و کشمیر در سال 2014. “آنها پیوست دست در دست جدایی طلبان و دولت تشکیل شد و پس از گفتگو با تروریست ها,” او گفت:.

Thackeray گفت که ماهاراشترا BJP رهبران حق ندارد به انتقاد از او برای جعل اتحاد با کنگره و NCP برای قدرت به عنوان دومی به حال القاء کلید رهبران این احزاب سیاسی به دست آورید. “بسیاری از کنگره NCP شد القاء در BJP و ساخته شد نمایندگان مجلس و MLAs. بود که بر اساس ایدئولوژی? رهبران بود که حمله مودی داده شد ورود به BJP و دومی مودی رفت و مبارزه برای آنها را. چه نوع از اخلاق این است ؟ ما لازم نیست برای یادگیری اخلاق از آنها را,” او گفت:.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im