BJP بازدید در کمال نات برای او به اتهام نقش در کنگره-چین روابط

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Bhartiya Janata Party (BJP) در روز جمعه متهم, Madhya Pradesh کنگره رئیس جمهور کمال نات از بازی یک نقش محوری در کنگره-چین روابط exorbitantly کاهش واردات وظیفه در حدود 250 موارد زمانی که او این اتحادیه با وزیر تجارت و صنایع در طول دولت UPA.

BJP ملی معاون رئیس جمهور Prabhat Jha به مطبوعات گفت که رسانه ها تا به حال ساخته شده بزرگ کردهاید که چرا کنگره و رهبر آن راهول گاندی صحبت شد زبان چین زمانی که هند و چین از بن بست در مرز.

همچنین بخوانید: بیش از 5 لاخ افراد مبتلا به کروناویروس در هند

جها گفت: “رئیس سابق وزیر, Madhya Pradesh کمال نات نقش کلیدی در این. اگر من می گویند در زبان خود من که او مشغول به کار بود به عنوان یک عامل از چین, من نمی خواهد اشتباه… برای کاهش واردات وظیفه در 250 مواردی که تا به حال یک وظیفه واردات از 100 تا 200 درصد و در دسترس هستند در هند و در نتیجه مقدار زیادی پول دریافت کرده و در بازگشت داده شده به حزب کنگره و راجیو گاندی بنیاد ملی جرم و جنایت است. این فرد مسئول برای این است که پس از آن تجارت و صنایع وزیر کمال نات. این همه در سوابق.”

برای مثال او گفت که وظیفه واردات بامبو – که در دسترس است در هند به راحتی کاهش می یابد به 10٪. به طور مشابه در آیتم های مختلف آن کاهش می یابد تا 40 درصد است. “همین دلیل است که کمال نات باید پاسخ به این اتهامات. در غیر این صورت ما را از رفتن به هر محل به مردم بگویید که چرا راهول گاندی صحبت به زبان چین چه بود کمال نات نقش در همه این زمینه گفت:” جها.

کمال نات در دسترس نیست برای نظرات خود را. با این حال رسانه های هماهنگ کننده نارندرا Saluja گفت: “Prabhat Jha است گفت: کمال نات جی مشغول به کار به عنوان یک عامل از چین زمانی که او وزیر اتحادیه. Jha باید مطالعه, Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan بازدیدکننده داشته است به چین در ماه سپتامبر سال 2011 و ژوئن 2016. او همچنین باید نگاه Chouhan را صدای جیر جیر در ژوئن 26, 2016 که چگونه او تا به حال التماس برای چین کمک در توسعه در دولت و چگونه او را خاص و به نفع چین با دادن زمین به شرکت های چینی در Peethampur. او همچنین باید به یاد داشته باشید که نارندرا نخست وزیر چین سفر چهار بار زمانی که او وزیر گجرات و پنج بار به عنوان PM.”

قبلا سوال ارتباط بین چین و کنگره حاکم Bharatiya Janata Party (BJP) در روز پنج شنبه ادعا کرد که هر دو دولت چین و سفارت چین در هند کمک به راجیو گاندی پایه (RGF) — اعتماد به ریاست کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی با نخست وزیر مانموهان سینگ راهول گاندی, پریانکا گاندی و P چیدمبرم به عنوان امنا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>