توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 11 فوریه سال 2020 4:36:55 pm

West Bengal وزیر Mamata بانرجی.

به عنوان Arvind Kejriwal, رهبری, Aam Aadmi Party تنظیم شده است برای بازگشت به قدرت در دهلی نو, West Bengal وزیر Mamata بانرجی جمعه با تبریک دهلی وزیر و گفت: مردم باید رد BJP سیاست های. “من باید تبریک گفت Kejriwal, مردم در دهلی نو. این یک پیروزی برای دموکراسی” گفت: Mamata.

طبق آخرین رای, tally, AAP بود پیشرو در 63 کرسی بی جی پی در هفت حوزه در حالی که کنگره جلب خالی در 70-عضو مجمع.

غرب بنگال وزیر مسخره زعفران و گفت: آنها یک “خور پاسخ” برای شکنجه دانشجویان و زنان در سرمایه های ملی. پرداختن به یک تجمع در بنگال را بنکورا Mamata گفت: یکی دولت یکی پس از دیگری لغزش از اخذ تاییدیه گرفتن و حزب را به زودی از دست دادن همه کشورهای تحت کنترل آن است. “بی جی پی شکنجه دانشجویان و زنان در دهلی نو. حزب رو در خور پاسخ در دهلی مجمع انتخابات است ، آن را به صورت نتایج مشابه در سال 2021 مجمع سنجی در بنگال. تنها طرح های توسعه را کلیک کنید (با مردم) کا NRC و NPR رد خواهد شد,” او گفت:.

Aam Aadmi Party شد به یک پیروزی در پر مخاطره دهلی سنجی مونتاژ ترک رقیب اصلی BJP انتهایی راه پشت و decimating کنگره در یک مسابقه که در میان تظاهرات گسترده جدید قانون تابعیت و پیشنهاد در سراسر کشور NRC.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im