BJP اعلام کرد دو نامزد برای Rajya سبها سنجی در گجرات

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Avinash Nair , Gopal B Kateshiya | احمدآباد راجکوت | به روز شده: 11 مارس سال 2020 10:08:20 pm

rajya sabha elections, gujarat rajya sabha vacancy, bjp rajya sabha gujarat, gujarat news, latest news, indian express Abhay Bharadwaj یک وکیل برجسته از راجکوت و دولت سابق افسر سابق-MLA Ramila باره که قبیله ای از Sabarkantha هستند BJP را نامزد از گجرات

بی جی پی در روز چهارشنبه اعلام کاندیداهای خود را برای Rajya سبها. Abhay Bharadwaj یک وکیل برجسته از راجکوت و دولت سابق افسر سابق-MLA Ramila باره که قبیله ای از Sabarkantha.

Bharadwaj بود دفاع وکیل در سال 2002 Gulberg جامعه کشتار مورد که در آن سابق کنگره MP احسان Jafri و 68 نفر دیگر کشته شدند.

پسر یک معلم زن و شوهر 66 ساله Bharadwaj شده است همراه با بی جی پی از آن Bharatiya Jan Sangh روز. او برادرزاده اواخر Chiman Shukla BJP رهبر سابق Rajya سبها عضو. Bharadwaj نیز پیشرو جنایی وکیل و بیش از چهار دهه پیر تمرین.

Bharadwaj شد دفاع یک گروه از متهم در دادگاه از Gulberg جامعه کشتار که در آن یک دادگاه تا به حال محکوم 24 متهم در حالی که acquitting 36 نفر دیگر در سال 2016.

Bharadwaj منصوب شد یک عضو از 21 قانون کمیسیون هند در سال 2016. حدود دو سال بعد دولت مرکزی منصوب کرده بود او را در این کمیته به جستجو و انتخاب ریاست افسران برای دولت مرکزی صنعتی در دادگاه.

دولت منصوب شده است او را به عنوان ویژه دادستان عمومی و انقلاب (SPP) در مورد اتهام سوء استفاده از قدرت توسط بازنشسته IAS افسر Pradip شارما در طول دومی تصدی به عنوان جمع آوری راجکوت منطقه. دولت نیز او را منصوب SPP در استخراج غیر قانونی مورد مربوط به کنگره MLA Bhagwan باراد و اتهام قتل سابق BJP رهبر Jayanti Bhanushali.

Bharadwaj نیز از چهره های برجسته در محلی واحد Rashtriya Swaymsevak Sangh در راجکوت اما دارای هیچ موقعیتی در سازمان است. به طور مشابه او را نگه ندارد هر دفتر در حزب سازمان BJP.

این خواهد بود که تنها انتخابات دوم برای sexagenarian. او ساخته شده او در انتخابات اولین بار در سال 1995 هنگامی که او در رقابت انتخابات مجمع از راجکوت دوم حوزه (در حال حاضر شناخته شده به عنوان راجکوت (غرب) صندلی) در سال 1995 پس از سقوط با پس نشستن BJP MLA Vajubhai Vala. Bharadwaj رقابت در برابر Vala به عنوان و مستقل اما در آمد سوم به عنوان Vala حفظ صندلی به عنوان یک BJP نامزد و Mansukh Joshi کنگره ایمن دوم-بالاترین درصد آرا. اما بعد از آن وکیل patched با Vala و بازگشت به BJP برابر شده است.

Bhardwaj سهام در حال افزایش بوده است پس Vijay Rupani که به نمایندگی از راجکوت (غرب) مونتاژ حوزه از اواخر سال 2014 شد وزیر گجرات در اواخر سال 2016. Bhardwaj برادر کوچکتر Nitin Bhardwaj در نظر گرفته شده است Rupani کلیدی در Saurashtra و همچنین در خدمت به عنوان رئیس جمهور راجکوت شهرستان واحد BJP.

Nitin انتخاب شده است corporator از راجکوت شهرداری شرکت برای چهارمین بار پس از سال 2000 و تا به حال نیز به عنوان رئیس کمیته دائمی از RMC. در حال حاضر او یک عضو کمیته دائمی از بدن مدنی. Bharadwaj گفت که در صورت انتخاب به Rajya سبها او را در بالا بردن صدای کشاورزان و ماهیگیران فقیر و معامله گران از Saurashtra در مجلس شورای مجلس شورای اسلامی. Bharadwaj اضافه شده است که او در آغاز زندگی حرفه ای خود را به عنوان یک روزنامه نگار در سن 18 سالگی است و او هنوز هم خود را یک روزنامه نگار.

Bara یک رهبر قبیله ای از Sabarkantha منطقه از شمال گجرات کار می کرد به عنوان معاون وزیر در وزارت امور خارجه دبیرخانه و داوطلبانه در زمان بازنشستگی در سال 2002 به عضویت BJP. او انتخاب شد به عنوان یک MLA از Khedbrahma صندلی در مجمع bypoll برگزار شده در سال 2004. او همچنین ریاست گجرات قبیله ای شرکت توسعه از 2015-2017 و نیز دولت معاون رئیس جمهور از بی جی پی برای آخرین سه نظر.

در میان چهار نامزد بازنشستگی در ماه آوریل سه BJP نامزدها. این شامل Mahant Shambhuprasadji Tundiya, Chunibhai Gohel و لعل Sinh Vadodia. Madhusudan میستری تنها عضو کنگره که بازنشسته می شوند. هر چند BJP هنوز اعلام نام دو نامزد باقی مانده با جریان قدرت 103 MLAs حزب است که انتظار می رود را به نفع خود حداقل دو نفر از چهار صندلی است. کنگره در حال حاضر 73 MLAs که اطمینان آنها از حداقل یک Rajya سبها صندلی.

آخرین تاریخ تشکیل پرونده نامزدهای است مارس 13 و نظر سنجی برگزار خواهد شد در ماه مارس 26.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>