توسط: اکسپرس سرویس خبری | Kolkata | منتشر شده در تاریخ: 5 فوریه سال 2020 3:32:28 am

mamata banerjee on nrc, mamata banerjee on caa, mamata banerjee, caa protests, firing at caa protests, delhi assembly elections, indian express news Mamata بانرجی آدرس ضد کا تجمع در بنگن در North 24 Parganas منطقه در روز سه شنبه. اکسپرس

ادامه حمله به دولت نارندرا بیش از بحث برانگیز قانون تابعیت و ثبت ملی شهروندان (NRC), وزیر Mamata نوری روز سه شنبه گفت: بی جی پی “یک حزب Dushasanas” و از مردم خواست تا متحد برای نجات قانون اساسی است.

“این NPR, NRC و کا مانند سحر و جادو سیاه و سفید. TMC است نه یک حزب Dushasanas مانند BJP. آنها (BJP) نوادگان محمد بن Tughlaq و مردم باید متحد برای نجات کشور از آنها را,” او گفت:. با توجه به هندو حماسه مهاباراتا Dushasana, برادر کوچکتر از Kaurav شاهزاده Duryodhana سعی کردم به برهنه کردن میان آورده پس از Pandava برادران از دست داده شرط می بندم. Tughlaq که حکومت دهلی بین 1325 و 1351 را بر عهده گرفت و بسیاری از اصلاحات اداری که یک ماشین موزنی.

رئیس جمهوری یکی از منتقدان سرسخت این قانون تابعیت خطاب دو ضد کا تظاهرات در رنقت نادیا در منطقه و در بنگن North 24 Parganas.

او حمله BJP رهبران برای نام تجاری ضد کا معترضان به عنوان “ضد اتباع” و گسترش حمایت از او به شاهین باغ معترضان در دهلی نو. او مقصر BJP رهبران برای شلیک حوادث در شاهین باغ و جامع Millia اسلامی در دهلی نو. “به این دلیل است که BJP رهبران تحریک مردم است. این در حال تلاش برای ایجاد وحشت در روستاها معترضان. آنها (BJP رهبران) هستند گفت: “گلی maro’ (ساقه آنها را). چگونه می تواند به شما شلیک در تظاهرات به صورت مسالمت آمیز اضطراب? آیا این قابل قبول در یک دموکراسی است؟”

📢 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر