سواد زنان در burqas نشسته با نوزادان خود به دور و خوردن بریانی خریداری شده با منابع مالی خارجی در حال انجام تظاهرات در دهلی شاهین باغ و کلکته پارک سیرک, Bharatiya Janata Party را تیز و برنده بنگال جمهور Dilip Ghosh گفت شنبه.

Ghosh اظهارات آمد ظرف 24 ساعت از اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه گفت که این ممکن بود که اظهارات تحریک آمیز ساخته شده توسط برخی از BJP رهبران می تواند کمک به حزب شکست در دهلی مجمع انتخابات است.

“فقیر غافل شده اند ساخته شده به نشستن در جاده ها. در بازگشت آنها دریافت پول در هر روز است. آنها در حال تغذیه بریانی خریداری شده با منابع مالی خارجی. همه این ها در حال انجام است نشان می دهد که مردم با آنها هستند” Ghosh گفت: در حزب کارگران دیدار در کلکته.

“آن دهلی شاهین باغ یا کلکته پارک سیرک تصویر همان است در همه جا. افرادی مانند Brinda قیراط و P چیدمبرم حضور در این تجمعات و هنگامی که آنها به دهلی و کلکته. برخی از زنان بی سواد که نشسته با بچه ها در دامان خود نشسته وجود دارد (شاهین باغ و پارک سیرک). آنها تنها مخاطبان,” او اضافه شده است.

اظهارات زعفران حزب رئیس جمهور در بنگال شد و سریع را به دنبال جنجال و جلب توپخانه ضد هوایی از دیگر احزاب است.

دولت panchayat و توسعه روستایی وزیر Subrata Mukherjee مسخره Ghosh و گفت: “او چنان قدرتمند است که فقط با شنیدن نام ما ترسم.”

“Ghosh هرگز بخشی از دانشجويان سیاست جنبش های توده ای و چمن-root سطح سیاست است. هیچ کسی است که حداقل حس زمین و واقعیت را می توان چنین نظرات در مورد این زنان” گفت: Md. Salim, دفتر سیاسی و عضو حزب کمونیست هند (مارکسیست).

Ghosh هیچ غریبه ای به ظالمانه نظرات. اما حتی با استانداردهای خود آمد و با یک شوک در ماه گذشته گفت که او شگفت زده شد که هیچ معترضی در شاهین باغ یا پارک محل فوت کرده است با وجود سرد و تلخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im