میلیاردها دلار برای مطرح Covid-19 واکسن نمایش قدرتمند نشان دادن همبستگی جهانی:…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز دوشنبه با تمجید از تلاش های رهبران جهانی که تا به حال موفق به جمع آوری کمک مالی به ارزش میلیاردها یورو به افزایش کار بر روی توسعه یک coronavirus واکسن به عنوان یک “قدرتمند نشان دادن همبستگی جهانی”.

“میلیاردها مطرح شده برای واکسن ویروس قدرتمند نشان دادن همبستگی جهانی” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته مجازی اخبار جلسه.

او با اشاره به 7.4 میلیارد یورو ($8.1 میلیارد دلار) است که مطرح شده بود به عنوان بودجه برای کمک در جستجو کوره در رفته برای یک واکسن برای رمان coronavirus که در حال گسترش به اطراف 184 سازمان ملل در سراسر جهان است. او همچنین تاکید کرد که سازمان ملل مورد نیاز برای اطمینان از عادلانه توزیع واکسن یک بار یکی از مناسب توسعه یافته است.

همچنین به عنوان خوانده شده | جلوتر از کسی که مجازی دیدار با برخی از فشار واقعی در Tedros. و یک عارضه

رهبران سیاسی از همه مهم کشورهای اروپایی روز دوشنبه خواستار همکاری و نه رقابت در تلاش برای یک واکسن برای coronavirus به آنها متعهد 7.4 میلیارد یورو جمع آوری کمک های تلفنی است که تا به حال تبدیل شده ایالات متحده است.

عمده کشورهای اروپایی به همراه ژاپن و کانادا ساخته شده برخی از بزرگترین سهم. این صندوق افزایش تلفنی بود اما خدشه دار و عدم وجود هر گونه نمایندگی از ایالات متحده است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است آشکارا انتقادی جهانی بهداشت ناظر را از دست داده و به Covid-19 بیماری همه گیر.

در مجموع حدود 40 کشور به همراه سازمان ملل متحد و چندین بشردوستانه سازمان که شامل بیل و ملیندا گیتس و موسسات تحقیقاتی ساخته شده است کمک های مالی برای coronavirus واکسن.

رئیس جمهور تهمت خواهد شد که مسابقه برای انتخاب مجدد بعد از این سال تا به حال گفت: تنها یک روز قبل از آن در روز شنبه است که ایالات متحده را coronavirus واکسن آماده پایان سال است. دانشمندان و کارشناسان بهداشت و درمان در سراسر جهان, اما هشدار داده اند در برابر چنین خوشبینی کرد و گفت که ممکن است چند سال برای کشور به توسعه یک واکسن موثر است که کمک خواهد کرد که مقابله با مسری Covid-19 بیماری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>