‘میلیاردها دلار’: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج ما صندوق بازنشستگی از چین سرمایه گذاری…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید کرده است که دولت خود خواسته است برای خروج میلیاردها دلار در آمریکا سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی در چین و دیگر اقدامات مشابه بودند در نظر گرفتن.

آمریکا و چین روابط رو به وخامت گذاشته پس از شیوع کروناویروس. آمریکا ابراز ناامیدی بیش از پکن را از دست داده و coronavirus که ادعا کرده بیش از 80,000 زندگی در امریکا است. چین نیز متهم به سرقت مالکیت معنوی و کار تحقیقاتی است.

“میلیاردها دلار و میلیاردها… آره من آن را کشیده به عقب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فاکس کسب و کار اخبار روز پنج شنبه هنگامی که درباره گزارش می دهد که ما تا به حال کشیده میلیاردها دلار از آمریکا صندوق های بازنشستگی در چین سرمایه گذاری.

در یکی دیگر از سوال از رئیس جمهور پرسیده شد که آیا او را مجبور به شرکت های چینی به دنبال تمام شرایط ذکر شده در بازار بورس نیویورک و نزدک.

شرکت های چینی مانند Alibaba ذکر شده در بازار بورس نیویورک, اما آنها نمی گزارش درآمد-راه آمریکا شرکت می کند, مصاحبه گفت. “ما به دنبال که در آن بسیار به شدت. این بسیار شگفت انگیز است اما مشکل اینجا است که با. بیایید می گویند که ما انجام این کار ، بنابراین آنچه که آنها می خواهم به انجام? آنها در حال رفتن به حرکت خود مثال به لندن یا جایی دیگر. می بینید؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“بیایید می گویند شما می خواهید برای دریافت دشوار است. شما می دانید که هر کس می خواهد به یک مرد سخت. نگاه من سخت ترین اما چه اتفاقی می افتد این است که آنها می گویند: “ما حرکت خواهد کرد به لندن و یا ما را به هنگ کنگ’,” او گفت:.

در ضمن چین خانههای گلی خالی اقدامات در برابر نمایندگان کنگره آمریکا است که به معرفی یک قانون در مجلس سنا پیشنهاد تحریم علیه چین برای دست زدن به آن از شیوع کروناویروس با توجه به گزارش های خبری.

“دولت چین شلاق در کسانی که به نحو مناسب در تلاش برای نگه داشتن آنها را پاسخگو برای عمدا گمراه کردن ما در مورد ماهیت رمان coronavirus که در آن پخش شد و چگونه به سرعت همه چیز از کنترل خارج شود. به نظر من تهدید خود را یک نشان افتخار” Congressman Jim بانک ها گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>