بیل گیتس را coronavirus واکسن می تواند آماده در 12 ماه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

میلیاردر بیل گیتس بنیاد تمرکز تمام منابع خود را در مبارزه با کروناویروس با توجه به بار مالی.

نیکوکار و موسس شرکت مایکروسافت گفت که بنیاد بیل و ملیندا گیتس با وقف بیش از $40 میلیارد دلار را به “مجموع توجه” به این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 200 ، 000 و roiling اقتصاد در سراسر جهان او در مصاحبه با روزنامه.

“شما در حال رفتن به اقتصاد تا حد زیادی با کاهش سطح فعالیت برای سال گیتز گفت:”. همه گیر می تواند هزینه اقتصاد جهانی “دهها تریلیون دلار گفت:” در مصاحبه.

بنیاد کمک 250 میلیون دلار برای کمک به مقابله با کروناویروس و دوباره purposing واحد اختصاص داده شده به مبارزه با بیماری های دیگر برای پیوستن به در نبرد در برابر این بیماری همه گیر.

“ما گرفته ایم یک سازمان است که متمرکز بود بر ایدز و مالاریا و فلج اطفال و تقریبا به طور کامل منتقل شده و آن را به کار بر روی این” او گفت FT.

گیتس همچنین در دفاع از سازمان جهانی بهداشت در برابر اتهامات از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بدن به حال و سنن و ویروس پاسخ.

“است که به وضوح بسیار مهم است و باید در واقع پشتیبانی اضافی برای انجام نقش خود را در طول این اپیدمی” گیتس گفت. او گفت که او باور نمی مغلوب ساختن پیشی جستن را دنبال کنید از طریق خود تهدید به خروج بودجه برای که.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>