بیهار می فرستد خانه رشته کشمیری معامله گران مهاجران از بنگال و Jharkhand

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Patna منطقه دولت آورده و لبخند در چهره نزدیک به 160 رشته مردم بیشتر کارگران مهاجر با تسهیل بازگشت به خانه خود را در سه روز آخر.

همه این افراد برنامه ریزی شده بود به ترک پتنا پس از مارس 24, اما خود رشته با توجه به مستند.

در میان آنها 107 کارگران مهاجر از غرب بنگال 30-35 کارگران از Jharkhand را Godda منطقه 17 کشمیری پشمی و ابریشمی دستفروشان و سه عضو گروه از سرینگر بود که برای حضور در اینجا یک ازدواج است.

بسیاری از آنها تا به حال ثبت نام با شماره تلفن شماره مربوطه متحده امیدوار به bailed. آنها در حال اجرا پایین در امید به عنوان آنها همچنان سرگردان در بیهار تقریبا یک ماه پس از ثبت نام خود را برای کمک به. گذشت هر روز به اثبات می شود یک روانی و مالی تخلیه.

Patna منطقه دادرس Ravi Kumar گرفت تا مورد برای تخلیه رشته مردم پس از هندوستان تایمز برجسته گرفتاری کشمیری پشمی و ابریشمی دستفروشان در هفته گذشته.

“من سعی کردم به اتوبوس چیده شده و در تماس با مقامات دولت خود را. وقتی ماموران در تماس با همتایان خود آنها متوجه شدند که دو اتوبوس که در آینده رشته حمل زائران به Bihar. همان اتوبوس برای بازگشت کشمیری مردم سرگردان در پتنا” گفت: راوی.

“(Rohit Raj) دستیار کمیسر کار منابع بخش سخت کار می کرد برای هماهنگ کردن آن است. راننده و کارکنان از اتوبوس که آمد به پتنا بودند بسیار تمایلی…,” او اضافه شده است.

“این ارزان ترین و امن ترین گزینه در دسترس است. ما اطلاع ماموران از J&K در مورد هر توسعه به صورت خوراکی” راوی گفت: هنگامی که این خبرنگار از او پرسید در مورد آنها پرداخت. هر کشمیری برای اتوبوس کارکنان ₹2,500 خود را برای بازگشت به, Jammu.

این Patna منطقه دولت نمایش تمام مسافران و به آنها مواد غذایی بسته و نوشیدن آب قبل از کشمیری همراهان چپ پتنا در روز یکشنبه.

“ما همچنین تسهیل بازگشت از 107 مهاجر کارگران با سه اتوبوس از Bihta بلوک در پتنا به, West Bengal در مارس 9. امروز ما در حال تلاش برای ارسال به Godda 30-35 کارگران مهاجر در یک اتوبوس که آمده است همراه با یک بازپرس از Jharkhand” گفت: Rohit Raj, دستیار کار کمیسر.

این آسان نیست برای کشمیری بسیاری از کسانی که تا به حال شده است از آمدن به بیهار برای دو دهه گذشته برای مقابله با بیهار را ظالمانه تابستان است.

“ما در حال استفاده نمی شود به چنین گرما و در حال توسعه شد بثورات در پوست ما به عنوان بازگشت ما به تعویق افتاد یک ماه و نیم,” گفت: دکتر شفیعی Bhawani, 45 بود که در میان 17 عضو گروه کشمیری دستفروشان.

“ما خدا را شکر به Bihar, دولت برای تسهیل بازگشت ما خانه ما به شدت می خواستم به طول ماه مقدس رمضان” گفت: نواز امین Bhawani, 35 که ازدواج قرار است در ماه ژوئن.

شادی در چهره Gulshna اختر است که دکتر شفیعی خمین گفت: از آن همه است.

“یک مادر تنها می تواند متوجه چنگال از جدایی از او ، من به دیدار فرزندان من پس از دو ماه,” او گفت:. فرزندان او — Bashrat شفیعی (18), Saima شفیعی (15) و Fida حسین (10) — که به تور کرانههای از بیهار مانده بود سرینگر پس از هولی در پیش بینی های خود را بازگشایی مدارس. زن و شوهر, اما, آنجا ماند و دوباره به جمع آوری برخی از برجسته پرداخت که برخی از آن مشتریان بدهکار و گیر کردم در طول مستند.

حدود 8000 نفر از خارج بیهار گرفتار شده بودند در این دولت با توجه به این مستند طبق اطلاعات موجود با توسل به سیاستهای مدیریت بخش ممکن است تا 4.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>