Bihar: Rahimpur مدیر مدرسه می یابد آن را سخت به نگه داشتن مهاجران تحت قرنطینه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Santosh سینگ | پتنا | انتشار: 6 آوریل سال 2020 5:39:30 pm

coronavirus cases, india lockdown, migrant workers india lockdown, haryana migrant workers, lockdown news, coronavirus news, indian express دولت شده است جمع آوری نمونه از علامت موارد به روی صفحه نمایش از مهاجران در آن در حال انجام شش مرحله از فرآیند غربالگری. (بازنمودی/Express photo by Vishal Srivastav)

Rahimpur مدرسه یکی از 3,115 مدارس بیهار در حال آزمایش برای نگه داشتن مهاجران تحت قرنطینه. هر چند در مورد 1.8 لاخ مردم بازگشت به بیهار قبل و در طول مستند در مورد 27,300 مهاجران داشتن سرفه و سرما نگه داشته شده است در مدارس تحت قرنطینه بقیه شده اند مجاز به ماندن در خانه. دولت شده است جمع آوری نمونه از علامت موارد به روی صفحه نمایش از مهاجران در آن در حال انجام شش مرحله از فرآیند غربالگری.

حتی اگر مدرسه دارای 10 کلاس درس هشت مهاجران که در بازگشت از دهلی نو نگه داشته شده است در 1 کلاس درس با سه پا راه دور نگه داشته و بین دو تخت. در حالی که شش مهاجران در اوایل 20s دو در 40s. همه مشغول به کار بود به عنوان روزانه شرط.

روز جمعه پنج نفر از آنها را تضعیف کرده بود از این مدرسه برای پیدا کردن مغازه ها برای gutkha (توتون و تنباکو). زمانی که برخی از روستاییان کشف آنها را در حال حرکت در اطراف در روستای آنها آنها را ضرب و شتم و بعد از آن نیز آنها را بیرون راندند از مدرسه به “زندگی با خانواده های خود به جای قرار دادن روستاییان در خطر است”. پلیس تا به حال به نام به مداخله و بازگرداندن تمام پنج تن از آنها را به قرنطینه در مدرسه. یک chowkidar در حال حاضر ارسال شده در مدرسه.

مدرسه مدیر مدرسه Devdatta Sahu گفت: هند اکسپرس “آن شده است واقعا دشوار است به نگه داشتن مهاجران تحت قرنطینه در مدرسه. من شده اند در اینجا ارسال شده در 24 ساعته وظیفه. آنها می خواهم به بیرون رفتن برای شل و ول دلیل”. او گفت که دولت تا به حال ارائه شده است آنها را به سه وعده غذا در روز. پرسید: چرا همه هشت نفر نگهداری می شدند در یک کلاس درس مدیر مدرسه گفت: “ما باید حفظ فاصله بين دو تخت”.

مدیر مدرسه گفت: آنها تا به حال به اطمینان حاصل شود که مهاجران خانواده نیز برآورده نمی آنها را. “ما در حال رها که تیم پزشکی گرفته شده نه هر نمونه از مدرسه ما. اما ما هنوز هم برای نگه داشتن آنها را تحت قرنطینه برای دیگری 10 روز” او گفت:.

Manoj Kumar ساکن Rahimpur ایجاد کرد گفت: “روستاییان شده اند بسیار هوشیار در حال حاضر. ما در حال گرفتن هر گونه شانس پس از مهاجران را تضعیف دور یک بار”.

یک مقام ارشد دولت گفت: هر چند بسیاری از روستاها شده بود همکاری با آنها را در قرنطینه از مهاجران در مدارس و برخی از روستاییان شده است همچنین گاه به گاه. “ما در حال گرفتن شکایت از مردم تحت قرنطینه ترک مدارس برای خانواده های خود و بازگشت به مدارس در صبح است. چنین چیزهایی اتفاق می افتد که عمدتا از راه دور و رودخانهای کمربند مدارس” گفت: یک افسر ارشد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>