بیهار وزیر و تست مثبت برای Covid-19

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک بیهار وزیر و همسرش, آزمایش مثبت برای Covid-19 روز یکشنبه دولت در منطقه گفت:. او اولین وزیر در دولت به قرارداد ویروس.

منطقه دادرس Kanwal Tanuj در حالی که تایید این گزارش گفت: وزیر و همسر خود فرستاده شده اند به انزوا بخش در یک هتل شهر.

دکتر گفت: “وزیر و همسر خود را نشانه و بر اساس آنها تا به حال آزمون قرار گرفته و در روز یکشنبه این گزارش آزمون آمد. وضعیت پایدار است.”

وزیر که از پتنا یک هفته پیش و مشغول در حوزه توزیع اردوغان نخست وزیر ترکیه در نامه ای به مردم جلوتر از مجمع انتخابات است ،

مقامات را آغاز کرده اند که تماس با ردیابی پس از وزیر آزمایش مثبت است.

اینجا کلیک کنید برای Covid-19 پوشش کامل.

“این موضوع جدی است به عنوان وزیر پس از آمدن از پتنا متعهد شده است یک تور از مجمع منطقه” یک افسر ارشد گفت و افزود “چند نفر ممکن است به تماس خود را. ما در حال گرفتن جزئیات از وزیر سفر به مناطق و همه مردم از آمدن به تماس خود را مجبور به انجام آزمون های مشابه.

“به زودی پس از من آمد به دانستن در مورد نتیجه تست من همراه با همسرم رفت و به کاتیهار کالج پزشکی و از ما وجود دارد معطوف به یک هتل” وزیر گفت: بیش از تلفن.

حوزه از بیهار وزیر در Seemanchal منطقه مواجه شده است و سیل تهدید با Mahananda رودخانه inundating مکان های مختلف زیر باران.

این اولین مورد است که یک بیهار وزیر آزمایش مثبت برای Covid-19. پیش از این در ژوئن 22, نشسته BJP MLA آزمایش مثبت برای ویروس. ارشد RJD رهبر نیز آزمایش مثبت برای ویروس.

Seemanchal متشکل از چهار منطقه-پورنیا, کاتیهار, ارریا و کیشانگنج است ثبت نام بیش از 1000 تایید موارد Covid-19. بیش از 80 درصد از بیماران بهبود یافته اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>