بیهار مرد شکایت در مورد ‘تست’ مهاجران آنها را ضرب و شتم او را به مرگ

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | پتنا | به روز شده در: 1 آوریل سال 2020 2:24:11 am

greater noida shooting, greater noida firing, badalpur shooting, badalpur firing, noida news, greater noida news زمانی که تیم در سمت چپ این مهاجران Munna Mahto و Sudhir کومار همراه با اعضای خانواده خود او کوبید. مجروح مرد گرفته شده بود به یک مرکز بهداشتی اولیه که در آن وضعیت او بدتر شده است. (بازنمودی تصویر)

20 سال از بحار را سیتمرهی منطقه که به اطلاع مقامات در مورد دو مرد که در بازگشت به روستای خود را از ماهاراشترا گفته بدون تحت هر آزمایشات پزشکی شد و در روز دوشنبه به مرگ مورد ضرب و شتم توسط مهاجران و خانواده خود را.

پس از مرحوم Bablu کومار به نام مقامات, یک تیم پزشکی وارد شده و تست شده این دو نفر حاکم کردن COVID-19 علائم.

زمانی که تیم در سمت چپ این مهاجران Munna Mahto و Sudhir کومار همراه با اعضای خانواده خود او کوبید. مجروح مرد گرفته شده بود به یک مرکز بهداشتی اولیه که در آن وضعیت او بدتر شده است. او سپس با اشاره به یک بیمارستان که در آن او اعلام شد آورده مرده است.

Mahto و کومار برگزار شد و پنج نفر دیگر رزرو شده است.

ساکنان یک Jehanabad ایجاد کرد حمله یک دولت محلی تیم است که تا به حال وارد شده به 26 آزمون مهاجران در این روستا است. دو نفر از جمله Okri پاسگاه مسئول Chandrashekhar پراساد و راننده اداره تیم مجروح شدند. یک مورد به ثبت رسیده است در برابر سه شناخته شده و 20 مردم ناشناخته است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>