بیهار مجمع می گذرد قطعنامه علیه NRC, Nitish می گوید: پیاده سازی خواهد شد NPR در سال 2010 فرمت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 25 سال 2020 5:39:01 pm

Nitish Kumar on nrc, Bihar cm on nrc, Citizenship Amendment Act, CAA protests, National Register of Citizens, CAA NRC protests, Indian Express بیهار وزیر Nitish کومار. (فایل)

بیهار مجمع روز شنبه به اتفاق آرا قطعنامه ای را به اجرای ثبت ملی شهروندان (NRC) در دولت است.

“ثبت ملي شهروندان (NRC) دیو است که مطرح شده با وجود نخست وزیر نارندرا مودی قطعی بیانیه ای که NRC در سندان,” بیهار وزیر Nitish کومار بیان شد که توسط PTI.

مجلس نیز با تصویب یک قطعنامه برای اجرای ملی ثبت احوال (NPR) در سال 2010 با فرمت. کومار گفت: دولت خود نوشته است به مرکز “به دنبال حذف ستیز بند از NPR اشکال”.

بی جی پی متحد-JD(U) ارشد اضافه شده است که باید وجود داشته باشد “هیچ سردرگمی” در مورد چگونه NPR خواهد بود انجام شده در دولت و allayed نگرانی در مورد نیاز به ارائه اطلاعات مربوط به محل تولد پدر و مادر است. او همچنین خواندن متن این نامه که شامل یک گزاره توسط بیهار دولت شامل “transgenders” در جنس ستون از اشکال.

جدید NPR فرم دارای سه کلید سوالات اضافی در آخرین ورزش — تاریخ تولد و محل از پدر و مادر و آخرین, آدرس مسکونی متقاضی — که به موجب ترس از NPR منجر به سراسر کشور NRC. بیهار دولت خواهد بود انجام NPR ورزش از مارس 15-28.

کومار بود پاسخ دادن به adjournment حرکت در تابعیت متمم قانون (CAA)-ملی ثبت احوال (NPR)-NRC نقل مکان کرد و با رهبر مخالفان Tejashwi Yadav و دیگران که تصویب شد سخنران Vijay Kumar Chaudhary. آن منجر به اختلال در خانه دادرسی به عنوان اپوزیسیون نامیده اصلاح قانون تابعیت به عنوان “کالا kanoon”.

این “کالا kanoon” شعارهای بودند به شدت به مخالفت با BJP وزرای Nand Kishore Yadav و ویجی کومار سینها که در مقابله با مخالفان با این پرسش که “آیا مجلس با تصویب یک قانون؟”

(با PTI ورودی)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>