بیهار متهم pvt بیمارستان از عقب کشیدن از Covid مبارزه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Santosh سینگ | پتنا | منتشر شده در تاریخ: مارس 21 سال 2020 6:01:38 am

Sixteen new cases threaten Haryana’s hopes to relax lockdown curbs in ‘green zones’ در حالی که وجود دارد هیچ دستورالعمل خاصی برای بیمارستان های خصوصی برای درمان coronavirus موارد بيمارستان مایل به انجام این کار خواسته شد برای حفظ غربالگری و سفر تاریخ COVID بیماران.

بیهار دولت ابراز خشم خود را بیش از بيمارستانهای خصوصی “خروج کامل” از مبارزه با COVID-19. دولت خواسته است تمام بیمارستان های خصوصی و درمانگاه را به خدمات معمول به طوری که از بيمارستان های دولتی هستند و نه سبب. دولت نیز ارائه شده هزینه های طرح بیمارستان های خصوصی اگر آنها در زمان COVID-19 موارد اما بیمارستان های خصوصی در دولت هستند و در عین حال به جلو آمده.

سفارش صادر شده در روز دوشنبه توسط مدیر امور بیهار را در بخش بهداشت و درمان اظهار داشت: “همه سر/مسوولین/ مدیران از بخش خصوصی (از جمله اعتماد و موسسات خیریه (بیمارستان)/ خانه سالمندان/ درمانگاه/ داروخانه تشخیصی مراکز کارگردانی برای از سرگیری خدمات خود را.”

در حالی که وجود دارد هیچ دستورالعمل خاصی برای بیمارستان های خصوصی برای درمان coronavirus موارد بيمارستان مایل به انجام این کار خواسته شد برای حفظ غربالگری و سفر تاریخ COVID بیماران.

اما بیمارستان های خصوصی گفته اند که آنها در حال گرفتن نیست coronavirus موارد از آنجایی که آنها نمی خواهند برای قرار دادن غیر COVID بیماران در معرض خطر است. اکثر بیمارستان های خصوصی هم باقی می ماند بسته یا تابع جزئی در طول مستند. تجمعی ظرفیت تخت در بخش خصوصی سلامت در حدود 80,000 تخت.

بیهار اصلی وزیر (بهداشت) سانجی کومار قبلا پرسیدم#BiharFightsCorona تقریبا کامل خروج از خصوصی بخش بهداشت و درمان در کشور قابل لمس است و تفکر برانگیز.بخش خصوصی است 48k تخت نسبت به 22k در می کند و تقریبا 90 ٪ از تمام opd است.فراموش نکنید covid-19 حتی خدمات به طور منظم تبدیل شده اند در دسترس نیست.”

“ما نمی توانیم آنها را وادار. اما چه لطمه می زند و خود را کامل و بی علاقگی و خروج در زمان تاج بحران… ما انتظار نداریم که آنها را به خطر اما به جلو آمده و بحث در مورد چگونه آنها می تواند کمک به,” او گفت:.

“ما در حال گرفتن COVID بیماران مبتلا به این دلیل که ما باید به مراقبت از بیماران دیگر گفت:” دکتر آصف رحمان پزشکی, سرپرست Paras HMRI بیمارستان. یکی دیگر از بارگیری از یک بیمارستان خصوصی گفت: سهامداران باید با هم به کار کردن یک برنامه است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>