‘افزایش بزرگ در جهت دستیابی به $1 tn اقتصاد دیجیتال’: Ravi Shankar پراساد تحسین گوگل…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اتحادیه وزیر راوی شانکار پراساد مورد ستایش قرار داد مدیر عامل گوگل Sundar Pichai را اعلام کرد که این شرکت سرمایه گذاری حدود 10 میلیارد دلار به digitising هند است. پیچای در روز دوشنبه گفت که گوگل سرمایه گذاری خواهد شد با هدف توسعه زیرساخت ها و بودجه نوآوری های دیجیتال در هند بیش از پنج تا هفت سال است.

پراساد محور حرکت و توصیف آن به عنوان یک “افزایش بزرگ” به سوی تحقق PM مودی چشم انداز ساخت هند $1 تریلیون اقتصاد است.

“داستان” دیجیتال هند’ است که از توسعه و توانمندسازی و شمول است. خوشحال است که گوگل سرمایه گذاری $10 میلیارد دلار در هند است. تحت رهبری PM مودی ما در حال حرکت به سمت $1 تریلیون اقتصاد دیجیتال و برای آن یک افزایش بزرگ است. با تشکر از شما سوندار پیچای,” پراساد توییتی.

پیچای و آن وزیر راوی شانکار پراساد خطاب ششم سالانه برنامه “Google برای هند” در اوایل امروز تا جایی که وزیر صحبت در مورد دامنه انتقال دیجیتال در هند.

“گوگل برای هند دیجیتالی صندوق سرمایه گذاری 10 میلیارد دلار بیش از 5-7 سال آینده در نظر سهام و مشارکت در عملیات و توسعه زیرساخت” پیچای گفت: در طول این رویداد. “این است که بازتابی از اعتماد به نفس ما در آینده از هند و دیجیتال آن اقتصاد است. ما کار خواهد کرد و نسبت به فعال کردن مقرون به صرفه دسترسی به اینترنت برای هر هندی در زبان خود,” او گفت:.

پیش از آن در روز پیچای برگزار گسترده مجازی تعامل با نارندرا نخست وزیر و بحث راه به اهرم تکنولوژی به نفع هند کشاورزان و کارآفرینان.

“امروز صبح تا به حال بسیار پربار تعامل با @sundarpichai. ما صحبت در طیف گسترده ای از افراد به خصوص اعمال نفوذ قدرت تکنولوژی برای تبدیل زندگی در هند را به کشاورزان و جوانان و کارآفرینان” ساعت مودی توییتی.

“ما همچنین صحبت در مورد اهمیت امنیت اطلاعات و سایبر ایمنی” نخست وزیر اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>