توسط: PTI | بنگلور | به روز شده: فوریه 15 سال 2020 12:01:52 am

Bidar school sedition case: Parent, school headmistress arrested for "abuse'' of Modi in drama granted bail یک دادگاه در بیدر در شمال کارناتاکا در روز جمعه به قید وثیقه به پدر و مادر و خانم مدیر مدرسه از مدرسه دستگیر و در “فتنه مورد’ را به اتهام دخالت در مرحله یک درام به تصویر کشیدن نخست وزیر نارندرا مودی در نور ضعیف در ارتباط با کا و NRC. (بازنمودی تصویر)

یک دادگاه در بیدر در شمال کارناتاکا در روز جمعه به قید وثیقه به پدر و مادر و خانم مدیر مدرسه از مدرسه دستگیر و در “فتنه مورد’ را به اتهام دخالت در مرحله یک درام به تصویر کشیدن نخست وزیر نارندرا مودی در نور ضعیف در ارتباط با کا و NRC.

اصلی منطقه و جلسات دادگاه قاضی اعطا مشروط به قید وثیقه به Nazbunnisa (پدر و مادر) و Fareeda بیگم (خانم مدیر مدرسه) که دستگیر شده بودند در تاریخ 30 ژانویه.

وثیقه اعطا شد پس از اجرای یک پیوند تومان برای یک لاخ با دو وجوهی برای مثل, مجموع, منابع رسمی گفت.

وثیقه شامل شرایط که متهم به نظر می رسد باید قبل از بررسی افسر به عنوان و هنگامی که خواسته و گسترش همکاری در این کاوشگر نه سعی کنید به رشوه دادن با شواهد و به نظر می رسد قبل از دادگاه مربوطه در تمام تاریخ از شنیدن مگر اینکه مانع هر گونه واقعی شود.

درام صحنه توسط دانش آموزان چهارم و پنجم و ششم استاندارد در ژانویه 21.

یک مورد فتنه بود و بعد از آن رزرو شده توسط پلیس در برابر مدیریت مدرسه همراه با دیگر بخش های IPC در ژانویه 26, بر اساس یک شکایت از مددکار اجتماعی Neelesh Rakshyal.

بازی آپلود شده در رسانه های اجتماعی ویروسی رفته بود.

مقامات پیشتر گفته گفتارها در برابر مودی بود و بخشی از اصلی اسکریپت اما مادر ششم استاندارد دانشجو گفته گنجانیده شده آنها در طول تمرین و معلم اجازه آن را به بخشی از درام.

شاکی ادعا کرد که مقامات مدرسه ‘استفاده’ دانش آموزان را به انجام یک درام که در آن آنها “آزار” مودی در زمینه تابعیت متمم قانون و ملی ثبت نام از شهروندان است.

مدیریت سعی در ایجاد ‘ترس’ در میان مسلمانان است که آنها را مجبور به ترک این کشور اگر CAA و NRC در حال اجرا Rakshyal گفته بود.

پلیس پیشتر در انتقاد از برخی محافل برای بازجویی کودکان در ارتباط با این مورد ،

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im