نوشته شده توسط Sreenivas Janyala | بیدر, Karnataka | به روز شده: فوریه 16 سال 2020 4:07:42 am

bidar school sedition case, bidar sedition case, bidar sedition case mother released, bidar case, bidar school anti-caa play مدرسه قدیمی Fareeda بیگم نیز برگزار شد در فتنه اتهام از زندان آزاد شد, یک روز پس از این دو بودند به قید وثیقه. (اکسپرس عکس: Sreenivas Janyala)

نه ساله بود که گفتن نماز در حالی که انتظار برای دیدار با مادر خود پس از 17 روز. در زمان او لبخند زد shyly در حالی که گاهی اوقات وجود دارد اشک.

“من دعا که او امروز منتشر شد. من می خواهم او را در آغوش من می خواهم به خانه خود را. من می خواهم خواب مسالمت آمیز در کنار او,” او گفت: صبح روز شنبه انتظار در خانه از یک مقام رسمی از شاهین گروهی از موسسات اجرا می شود که او مدرسه شاهین اردو مدرسه ابتدایی در شاهپور دروازه در بیدر.

چند ساعت بعد مادرش Najmunissa, 35, پا را از بیدر منطقه زندان در 6 ساعت. در 20 دقیقه دو ملحق شد بغل کردن و گریه کردن.

پدر و مادر تنها Najmunissa قرار داده شد و در زندان به اتهام اغتشاش و پس از او دختر یک کلاس V دانشجو – صحبت در برابر کا در یک مدرسه بازی.

مدرسه قدیمی Fareeda بیگم نیز برگزار شد در فتنه اتهام از زندان آزاد شد, یک روز پس از این دو بودند به قید وثیقه.

او دختر Najmunissa گفت: یکشنبه اکسپرس می خواهد به دانستن آنچه که او در زندان در طول این 17 روز و “مشتاق به من بگویید چه همه او را در حالی که انتظار برای من”.

او گفت: “همه او می خواهد در حال حاضر است به تنهایی با من, به طوری که ما می توانید صحبت کنید. وقتی که من او را ملاقات کرد امروز پس از آزاد شدن از آن بود مانند دیدن دختر من برای اولین بار – او تنها یکی من; من دعا تمام وقت برای ایمنی خود را.”

همچنین به عنوان خوانده شده | کارناتاکا HC به دنبال گزارش بیدر پلیس بازجویی کودکان و نوجوانان

در حالی که مادر او در زندان نه ساله گفت: او گاهی اوقات ماند در اتاق اجاره ای در منیر Taleem مستعمره. “من استفاده می شود به خواب در همان اتاق به عنوان صاحبخانه و همسر اما من نمی توانستم بخوابم. او به من خیلی کمک کرد که من استفاده می شود به از خواب بیدار گریه در شب…من از دست رفته مادر من,” او گفت:.

در زمان او بیش از ماندن در خانه یک معلم مدرسه بعد از مدرسه. “من احساس تنهایی و غمگین چون همه من مادر من است. من هرگز زندگی بدون او برای یک روز. بنابراین من وحشت زده شد” دختر گفت.

“من باید به او بگویید همه چیز را که اتفاق افتاده در مدرسه — بسیار وجود دارد به من بگویید ، من از دست رفته خود را بسیار” او گفت: shyly.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im