بوپال: پس از معلم, ‘برنامه’ CAA, NSUI کارگران خرابگری مدرسه

نوشته شده توسط Milind Ghatwai | بوپال | منتشر شده در تاریخ: 2 فوریه سال 2020 2:06:42 am

Bhopal school vandalised, CAA protest, NSUI workers vandalise school, bhopal news, indian express news مدرسه شکایت به پلیس و خواستار امنیت را پوشش میدهد. آن است گفت: معلم مشغول کرده بود در یک بحث کلی در CAA و NRC. (بازنمودی تصویر)

متهم یک معلم صحبت کردن جدید قانون تابعیت و NRC, NSUI فعالان اتهام تخریب یک مدرسه خصوصی در Mandla در مادها پرادش در روز پنج شنبه. اما حتی دو روز پس از این حادثه پلیس مورد ثبت شده است.

مدیریت بهارات Jyoti بالاتر ثانویه مدرسه بزرگترین مدرسه خصوصی در قبیله ای حاکم بر منطقه گفت: در شکایت خود را به پلیس که فعالان NSUI — دانشجويان ساز و برگ وابسته به کنگره رسیده پردیس در روز پنج شنبه و به دنبال کسب اجازه برای ورود به یک کلاس درس برای دیدار با کلاس نهم مدرسه.

زمانی که از مدیریت خودداری کرد و به آنها اجازه ورود فعالان به اتهام پرتاب سوء استفاده و تخریب مبلمان در مدرسه. یک کلیپ ویدئویی نشان داد فعالان لگد زدن به برخی از تیفین جعبه در راه خود را.

متهم را از داشتن یک “ضد اسلام طرز فکر”, NSUI رهبر Akku Thakur گفت: “معلم پرسید که اگر وجود دارد هر مسلمان دانش آموزان در کلاس. وجود دارد یک دختر اما او نگه داشته افتاد. معلم سپس گفت: دانش آموزان که مسلمانان رانده شده از کشور برای خوب است. دختر بعد به او گفت نگهبان در مورد آن و آنها در تماس با ما.”

“حتی بزرگان نمی دانم زیادی در مورد کا یا NRC. اگر شما شروع به آموزش دانش آموزان مانند این و مسمومیت ذهن جوان خود آنها رشد خواهد کرد تا با تفرقه طرز فکر گفت:” NSUI فعال.

در مورد خرابکاری او انتقاد مدیریت برای اقدام در برابر معلم و گفت: “به طور معمول ما اصلا انجام چنین کارهایی, اما آنچه که ما هنگامی که ما شنیده نمی شود.”

مدرسه شکایت به پلیس و خواستار امنیت را پوشش میدهد. آن است گفت: معلم مشغول کرده بود در یک بحث کلی در CAA و NRC.

“هنگامی که NSUI فعالان محروم بودند اجازه ورود به کلاس درس آنها بدرفتاری با دیگر معلمان و شکست مبلمان” شکایت گفت.

Mandla SP دیپاک Shukla گفت: پلیس سعی کرده بود برای تماس با مدیریت مدرسه در پر کردن یک شاه در این موضوع اما آن را ندارد به جلو آمده است. “ما تا دوشنبه صبر کنید و سپس عمل خود ما است زیرا ما باید در این ویدئو (خرابکاری),” او گفت:.

با وجود تلاش های مکرر, مدیر مدرسه, James d’souza جواب نداد تماس.

در ضمن NSUI رقیب, دانشجو, لباس ABVP ارسال نامه به مقامات منطقه خواستار اقدام علیه NSUI برای خرابکاری.

“یک دانش آموز خواسته بود یک سوال از روی کنجکاوی. قانون تصویب شده است توسط مجلس چه چیزی اشتباه است در مورد آن صحبت. آن را در برابر هر جامعه خاص است. اگر دولت عمل نمی کند در برابر NSUI فعالان ما را به خیابان” گفت: منطقه ABVP convener Manglesh Chakravarti.

مخالفان Bharatiya Janata Party خواستار اقدام سریع از کمال نات دولت است.

“اتحاد کنگره تصمیم به پایان دادن به حاکمیت قانون در دولت ؟ وجود دارد خواهد بود سخت علیه این شنیدها از وی پرسید” BJP سخنگوی Rajneesh Agrawal.

هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر