دو عضو کمیسیون تحقیق به منظور راه اندازی 2018 Bhima-کرگن شورش روز جمعه نوشت: به ماهاراشترا دولت توصیه این بادها تا این کمیسیون با توجه به کمبود بودجه.

این نامه که HT یک کپی از, اعلام کرد که سرپرست این کمیسیون استفاده می شود humiliated توسط کارکنان ماهاراشترا, صفحه اصلی گروه هر زمان که او به پرس و جو در مورد انتظار.

جمعه را توسعه می آید در میان این مرکز در مقابل دولت ایران بیش از انتقال الگار Parishad پروب به آژانس تحقیقات ملی (نیا).

ادعا شده است که این کنفرانس حمایت شد توسط مائوئیست ها و سخنرانی های ساخته شده وجود دارد باعث کاست مبتنی بر خشونت در نزدیکی Bhima-کرگن یادبود جنگ روز بعد در تاریخ 1 ژانویه 2018 ترک یک مرده.

در فوریه 9, 2018 سپس Bharatiya Janata Party (BJP) دولت دستور داده است که راه اندازی این کمیسیون که به ریاست بازنشسته و رئیس دادگستری کلکته دادگاه عالی جی Narayan پاتل و Sumit Mullick سابق دبیر کل و مدیر ارشد فناوری اطلاعات در مهاراشترا به عنوان عضو دیگر.

روز جمعه نامه ای که نوشته شده توسط دبیر کمیسیون به دبیر کل و دیگر مقامات ارشد دقیق از وضعیت بد مالی این کمیسیون است. “شرایط نشان می دهد که دولت نه جدی در مورد این کمیسیون است. این کمیسیون قادر به تابع می خواهم حتی برای پول روز به روز هزینه. کارکنان ممکن است قادر به ادامه با توجه به حقوق و دستمزد” خواندن نامه.

سانجی کومار اضافی رئیس دبیر خانه گفت که او دریافت کرده است در این نامه نشده است. “من قادر خواهد بود برای پاسخ به نامه فقط پس از رفتن را از طریق آن” کومار گفت.

این نامه بیشتر نشان داد که مقامات این کمیسیون دریافت کرده اند از حقوق از نوامبر سال 2019. حقوق و حق یا مزد اموزگار از همه از جمله رئیس ناشی از دسامبر 2019. “Peons نیاز به قرض گرفتن پول برای بقای خود. اکثر کارکنان استخدام بر اساس قرارداد. آنها را از گرسنگی مردن برای می خواهید از حقوق و دستمزد” در این نامه ادعا.

با توجه به نامه ای که سرپرست این کمیسیون به تازگی به خانه اداره به سوال در مورد صورتحساب در انتظار این وزارتخانه نگران پرسید: او را به باد کمیسیون. در این نامه آمده است که سرپرست شده است, humiliated, در تعدادی از موارد توسط کارکنان صفحه اصلی گروه.

در این نامه ادعا کرد که پس از خسته اولیه بودجه در مورد Rs52 لاخ دولت یا تاخیر در اعلام بودجه تکمیلی و یا تحریم یک مقدار بسیار کمتر از مورد نیاز بود.

با توجه به نامه ای که دولت تمدید مدت کمیسیون در ماه نوامبر سال 2019 کمیسیون قرار داده بود تکمیلی تقاضا از Rs65 لاخ در نوامبر 8, 2019. در این نامه گفت که با توجه به بخشنامه صادر شده توسط سرمایه گذاری بخش تکمیلی تقاضا باید ارائه شده در و یا قبل از نوامبر 16. “اما صفحه اصلی بخش نه ثبت تقاضا قبل از آن تاریخ است. بخش امور مالی را ندارد تکمیلی تقاضا برای تصویب در متعاقب آن بودجه جلسه” در این نامه به عنوان خوانده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im