بهروچ بیمارستان مدنی بسته به 7 کارکنان تست مثبت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Aditi رجا | احمدآباد | منتشر شده در تاریخ: مارس 18 سال 2020 11:41:34 pm

coronavirus, coronavirus in gujarat, vadodra hospitals, vadodra hospital staff, vadodra hospital closed, staff test positive, indian express news یک 26 ساله همسایه از پرستاران نیز آزمایش مثبت است. کل شمارش در بهروچ است در 21. (بازنمودی عکس)

در بهروچ منطقه دولت بسته شده است 200 تخت بیمارستان مدنی در شنبه پس از هفت عضو هیات آزمایش مثبت برای COVID-19. دولت این است که در روند جمع آوری نمونه ها از بیش از 250 اعضای هیات متصل به بیمارستان مدنی. این OPD شده است معطوف به Sevashram بیمارستان واقع در مجاورت بیمارستان مدنی.

منطقه جمع آوری M D Modhiya گفت: این تصمیم به طور موقت تعطیل مدنی بیمارستان گرفته شد و پس از شمارش COVID-19 مثبت کارکنان رفت و تا هفت. در ابتدا دو نفر از پرستاران آزمایش مثبت در 15 آوریل. در روز پنج شنبه و جمعه پنج نفر دیگر آزمایش مثبت از جمله یک پزشک و سه تکنسین آزمایشگاه و زن نگهبان در انجام وظیفه در انزوا بخش است.

“ما در زمان تصمیم به تغییر OPD به Sevashram بیمارستان. ما لازم نیست که هر سرپوشیده بیماران. ما پاکسازی کل محوطه و آزمون کارکنان برای COVID-19. اگر تمام نمونه ها از در حال حاضر منفی ما می توانیم فکر می کنم از بازگشایی بعد از پروتکل قرنطینه. کل کارکنان قدرت 250 در تمام سطوح. در حال حاضر Sevashram بیمارستان کمک می کند با OPD. پزشکان در حال درمان بیماران مبتلا به” Modhiya گفت.

جمع اضافه شده است که در حالی که تمام اعضای هیات مسلح بودند با احتیاطی دنده و با توجه PPE مناسب احتمال ابتلا به ویروس می تواند به دلیل اشتباه عادات بهداشت.

“ما مطمئن هستیم که چگونه این اتفاق افتاده است زمانی که به آنها داده شده است کافی تجهیزات ایمنی و همچنین PPE مناسب. همه آنها آموزش دیده در پیشبرد به عنوان به خوبی. اما این می تواند باشد که آنها نمی پیروی از دستورالعمل های ایمنی و یا در معرض خود را به این ویروس در خارج از وظیفه خود ساعت. سه تکنسین آزمایشگاه بودند و البته جمع آوری تمام نمونه ها به طوری که آنها به شدت در معرض” Modhiya گفت.

یک 26 ساله همسایه از پرستاران نیز آزمایش مثبت است. کل شمارش در بهروچ است در 21.

GMERS, Gotri

یک زن 38 ساله در پرستار مسئول از COVID-19 بخش آزمایش مثبت در وادودارا منجر به Gotri GMERS quarantining حداقل هفت نفر از پرستاران بخش و ایجاد اضطراب در میان دیگر اعضای هیات.

با توجه به Dr Minoo پاتل افتخاری مشاور از GMERS COVID-19 تسهیلات تصمیم به قرنطینه کارکنان خط مقدم است و البته موثر بر عملکرد.

“ما قدرت کافی برای مقابله با این وضعیت. اما این تخلیه منابع ما بدیهی است. سه پزشکان از تلفات بخش نیز در قرنطینه پس از آنها متوجه است که آنها در معرض چند بیمارانی که آزمایش مثبت” پاتل گفت.

پاتل گفت که این بیمارستان تهیه 3,500 PPE کیت و 3000 N-95 ماسک برای پزشکان و پرستاران و بهداشت کارگران در COVID-19 ويژه و بخش.

GMERS نیز شروع روند راه اندازی پلاسما درمانی تسهیلات در وادودارا. “GMERS Gotri را توسعه تاسیسات. در حال حاضر به ملاقات با صلیب سرخ به منظور توسعه SOP و آموزشی برای ذینفعان مختلف. روند توسعه بانک از COVID-19 بهبود مردم و این فرایند را برای به دست آوردن رضایت خود را برای اهدای پلاسما آغاز شده است,” Vinod رائو, OSD برای COVID-19 گفت.

همین حالا این مقالات در Coronavirus از توضیح بخش:

چگونه coronavirus حملات گام به گام

ماسک یا ماسک? چرا هدایت شده است تغییر

علاوه بر پوشش من باید دستکش بپوشید وقتی که من رفتن به خارج از منزل?

چگونه آگرا بیلوارا و Pathanamthitta Covid-19 مهار مدل های متفاوت

می coronavirus آسیب مغز شما ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>