بهارات ماتا کی Jai سوء استفاده برای رزمنده عاطفی ایده از هند: Manmohan Singh

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 23, 2020 3:34:55 am

rahul gandhi, Montek Singh Ahluwalia on rahul gandhi ordinance incident, Montek Singh Ahluwalia on manmohan singh, Montek Singh Ahluwalia on manmohan singh resignation, manmohan singh پرداختن به یک گردهمایی پس از انتشار یک کتاب جواهر لعل نهرو در اینجا سینگ همچنین استدلال کرد که تلاش شده به پروژه هند برای اولین بار نخست وزیر در “false نور”.

نخست وزیر مانموهان سینگ در روز شنبه گفت: ناسیونالیسم و شعار ‘بهارات ماتا کی Jai’ هستند که “سوء استفاده” برای ساخت یک “شبه نظامی و صرفا عاطفی ایده از هند” است که شامل میلیون ها نفر از ساکنان و شهروندان است.

پرداختن به یک گردهمایی پس از انتشار یک کتاب جواهر لعل نهرو در اینجا سینگ همچنین استدلال کرد که تلاش شده به پروژه هند برای اولین بار نخست وزیر در “false نور”.

سینگ گفت: این کتاب که بهارات ماتا توسط Purushottam Agrawal و رادا کریشنا که شامل انتخاب از نهرو کتاب سخنرانی ها و مصاحبه های خود است و تلاش برای تنظیم این روایت در جهت درست است.

به نقل از سخنرانی های ساخته شده توسط نهرو در سال 1936 سینگ گفت نهرو معتقد بودند که بهارات ماتا اساسا میلیون ها نفر از مردم هند که در هند زندگی می کنند و “پیروزی برای او پیروزی است از این مردم”.

“این یک کتاب از ارتباط خاص در یک زمان هنگامی که ناسیونالیسم و شعار ‘بهارات ماتا کی Jai در حال سوء استفاده برای ساخت یک مبارز و صرفا عاطفی ایده از هند است که شامل میلیون ها نفر از ساکنان و شهروندان” او گفت:.

سینگ گفت: نهرو باقی مانده بود درست دموکرات با وجود تکرارهای از سیاست است. “میراث او همچنان از اهمیت بسیار زیاد-شاید امروز بیشتر از هر زمان دیگر در تاریخ ما,” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>