‘روز بهتر خواهد شد بازگشت’: ملکه الیزابت اطمینان کشورهای مشترک المنافع

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ملکه الیزابت مطمئن باشید مردم در کشورهای مشترک المنافع در یک اتفاق نادر در پخش جمعه شب که “ما موفق خواهد شد” در مبارزه با کروناویروس و بسیج انگلیسی با استناد به غرور و افتخار در این کشور از گذشته مصمم به ماندن در حال حاضر.

ملکه 93 تحویل اطمینان به عنوان مرگ و میر در انگلستان افزایش یافت به 4,934 و تعداد موارد به 47,806. او و شاهزاده فیلیپ باید نقل مکان کرد و به قلعه ویندسور از کاخ باکینگهام به عنوان UK, ماندم, به در خانه ها در طول سه هفته مستند.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

ملکه الیزابت است رئیس مشترک المنافع شامل هند و 53 کشور جهان است.

او گفت: “در سراسر کشورهای مشترک المنافع و در سراسر جهان ما را دیده اند heart-warming داستان از مردم با هم برای کمک به دیگران می شود آن را از طریق ارائه بسته های غذا و دارو چک کردن همسایگان و یا تبدیل کسب و کار برای کمک به تلاش های امدادی”.

“ما موفق خواهد شد – و این موفقیت را متعلق به هر یک از ما. ما باید به راحتی در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد بازگشت: ما با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما را به دیدار دوباره” پادشاه اضافه شده است.

با اشاره به غلبه بر بحران در گذشته او گفت: coronavirus چالش متفاوت است: “در این زمان ما با همه ملت ها در سراسر جهان در یک مشترک تلاش با استفاده از پیشرفت های بزرگ در علم و ما غریزی شفقت به زخم التیام یابد”.

علاوه بر این سالانه روز کریسمس پخش, ویژه, پیام, ثبت شده در مشاوره نزدیک با خیابان داونینگ و توسط خدمه در محافظ تجهیزات چهارم چنین پیام خاص در طول 68 سال سلطنت. او به یاد می آورد ارائه اولین آدرس در سال 1940 به عنوان یک نوجوان در طول جنگ جهانی دوم است.

“من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش. و کسانی که پس از ما خواهد می گویند انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه”.

“که ویژگی های خود نظم و انضباط آرام good-humoured حل و شخص احساس هنوز مشخص این کشور است. غرور در ما که است که یک بخشی از گذشته ما را تعریف می کند ما در حال حاضر و آینده ما” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>