بنیامین نتانیاهو تاخیر تحلیف از دولت وحدت ملی تا روز یکشنبه بیش inf…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

به تحلیف جدید دولت اسرائیل به رهبری بنیامین نتانیاهو نخست وزیر بود به تعویق افتاد و در آخرین لحظه در روز پنج شنبه سه روز در پی نارضایتی رو به رشد در درون حزب لیکود خود را بیش از توزیع مجموعه وزرا.

یک بیانیه مشترک نتانیاهو و ائتلاف او شریک Benny Gantz از آبی و سفید حزب گفت که دو طرف توافق کرده اند که برای به تعویق انداختن تحلیف در روز یکشنبه.

Gantz در ابتدا اصرار داشت که تحلیف در پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده در اوایل دوشنبه شب اما بعد کوتاه آمد به نتانیاهو درخواست تحت شرایط است که او را برداشت استعفای خود را به عنوان رئیس کنست (پارلمان اسرائیل).

کنست سخنگوی تایید درخواست برداشت از حساب توسط Gantz.

ارشد رهبر حزب لیکود و همکاری های منطقه ای وزیر Tzachi Hanegbi و معاون وزیر دفاع Avi Dichter اعلام کرد که آنها را تحریم رای اعتماد. “من حدس می زنم من نمی مورد نیاز در کنست پس از شبات شالوم”, Hanegbi نوشت: در رسانه های اجتماعی.

Miri Regev و Gila Gamliel که ارائه شده وزارتخانه ها (حمل و نقل و آموزش عالی بود) هر دو گزارش ناراضی بیش از حد.

ارتفاع نسبتا کاربر حزب لیکود در مجلس (و زمان اقدام وزیر دادگستری) امیر Ohana به وزیر امنیت عمومی است گفت: به خشم چند رهبران ارشد حزب لیکود.

با وجود اینکه بزرگترین دولت در تاریخ اسرائیل نتانیاهو پیشنهاد ادم تنومند و بدقواره کابینه 36 وزیران و 16 معاون وزیر موفق به جلب رضایت مردم در درون خود حاکم لیکود و همچنین طبیعی خود را ائتلاف با احزاب که ایستاده بود او را در طول 18 ماه گذشته و عدم اطمینان سیاسی.

از تحلیف دولت جدید را به پایان دادن به طولانی ترین بن بست سیاسی در تاریخ این کشور است که شاهد یک دولت موقت در شارژ بیش از 500 روز و سه back-to-back انتخابات با روشن شدن حکم.

نتانیاهو 70 رسما اعلام کرد که او تا به حال موفق به تشکیل یک دولت در روز چهارشنبه در نامه ارسال شده به رئیس جمهور رئوبن ریولین و آبی و سفید حزب رئیس Gantz که به طور موقت در خدمت به عنوان کنست را (پارلمان اسرائیل) سخنران.

دولت جدید که با توجه به توافق ائتلاف را ببینید Gantz جایگزین نتانیاهو به عنوان نخست وزیر پس از 18 ماه برنامه ریزی شده بود به سوگند در روز پنج شنبه.

Gantz خدمت خواهد کرد به عنوان وزیر دفاع تا زمانی که او برنامه ریزی شده است را به عنوان نخست وزیر در تاریخ 14 نوامبر 2021. او خواهد شد تا پس از آن به عنوان “جایگزین نخست وزیر’ چیزی است که نتانیاهو را بیش از او و پس از تبادل باتوم.

برجسته وزرا ملاقات به احتمال زیاد در حال گابی اشکنازی (آبی و سفید پارتی) به عنوان وزیر خارجه اسرائیل کاتز (لیکود) به عنوان وزیر امور مالی Avi Nissenkorn (آبی و سفید پارتی) به عنوان وزیر دادگستری و حزب لیکود Yuli Edelstein (لیکود) به عنوان وزیر بهداشت.

در طول تصدی خود به عنوان وزیر دادگستری Ohana بارها و بارها با حمله به قوه قضاییه و کسانی که پیشرو آن را به عنوان آنها را تحت فشار قرار دادند به جلو با تحقیقات جنایی و در نهایت کیفرخواست علیه نتانیاهو. نخست وزیر اسرائیل از هرگونه تخلف است. دادگاه تنظیم شده است برای شروع در اواخر این ماه.

Ohana امکان انتصاب به عنوان وزیر امنیت عمومی بود و موجب حدس و گمان در میان مقامات پلیس که او ممکن است به دنبال یک نامزد برای رهبری نیروی محدود خود را Lahav 433 واحد تحقیقات و مخالفت با امکان جدید پروب به نتانیاهو.

تحت محاصره نخست وزیر اسرائیل که پیشی اسرائیل, نخست وزیر, دیوید بن گوریون رکورد طولانی ترین خدمت برتر در تاریخ این کشور در سال گذشته در ماه جولای موفق به نگه داشتن خود را به جناح راست بلوک میان سه مجمل سنجی به نیروی رقیب اصلی او Gantz در نهایت به تسلیم به تقاضای گسترده دولت وحدت ملی.

Gantz نفع جایگزین نتانیاهو با توجه به نخست وزیر کیفرخواست در پیوند به اتهام, اما کاهش یافته و مخالفت خود را به نشستن در یک دولت با او پس از آخرین انتخابات دوباره به پایان رسید و با هیچ برنده با استناد به این بیماری همه گیر کوروناویروس و تمایل به جلوگیری از دور چهارم رای گیری.

این حرکت منجر به فروپاشی آبی و سفید داد با Gantz انتخاب شدن به عنوان نماینده پارلمان بلندگو با حمایت از نتانیاهو در جناح راست مذهبی بلوک به عنوان آنها مذاکره از نظر دولت جدید است.

لیکود و آبی و سفید در شب چهارشنبه منتشر شد از اصول سیاست دولت جدید به عنوان دستور توسط اسرائیل در دیوان عالی کشور است.

در این سند گفته است که دولت را در ابتدا به شکل اضطراری دولت برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس و تدوین و فرموله کردن یک طرح به اسرائیل همراه با بحران اقتصادی در حالی که نورد از یک “اجتماعی اقتصادی امنیت شبکه” و ویژه برنامه ها برای شهروندان که در حال مبارزه مالی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>