نوشته شده توسط دارشان Devaiah BP | بنگلور | به روز شده: فوریه 15 سال 2020 9:35:47 pm

BJP MLA moves HC, BJP MLA bail, Hareshkumar Bhatt moves high court, ahmedabad news, gujarat news, indian express news پلیس باید رزرو مورد تحت IPC بخش از 124 (فتنه), 153(یک) و 153(b) برای اخلال در هماهنگی جمعی. (بازنمودی تصویر)

سه نفر از کشمیر مشغول به تحصیل در یک موسسه در کارناتاکا را Hubballi منطقه دستگیر شدند به اتهام بالا بردن pro-پاکستان شعارها و ارسال تصویری از آن را در رسانه های اجتماعی, پلیس گفت:.

از دانش آموزان مشغول به تحصیل در KLE موسسه تکنولوژی برگزار شد اتهام اغتشاش و پلیس اضافه شده است.

“ما تا به حال دریافت اطلاعات است که سه تن از دانشجویان ساخته شده بود تصویری بالا بردن شعار حمایت از پاکستان است. از این رو بلافاصله بازرس از Gokul ایستگاه راه رفت به نقطه و شروع به تحقیق و تفحص بعد از آنها دستگیر شدند,” Hubballi کمیسر پلیس R Dileep گفت.

به گفته پلیس این دانش آموزان شناسایی شده به عنوان Aamir Mohiuddin ونی سوم-سال دانشجوی مهندسی عمران, Basit آصف Sofi و طالب مجید هر دو تحصیل در ترم دوم مهندسی عمران.

پلیس باید رزرو مورد تحت IPC بخش از 124 (فتنه), 153(یک) و 153(b) برای اخلال در هماهنگی جمعی.

در ضمن چند جناح راست فعالان اعتراض در محوطه دانشگاه خواستار سختگیرانه عمل در برابر سه بعد از ظهر روز شنبه.

صحبت کردن با رسانه ها KLE موسسه فنون اصلی Basavaraj Anami گفت: “بلافاصله پس از این فیلم رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی و واتساپ ما به یک شکایت به پلیس و دانش آموزان معلق خواهد شد. سه نفر بستری و تحت مرکزی سهمیه.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im