بنگلور انکولوژیست ادعا می شود نزدیک به یک درمان موثر برای Covid-19:

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک بنگلور بر اساس دکتر ادعا می کند که توسعه یک درمان موثر برای coronavirus است که می تواند آماده برای آزمایش توسط این آخر هفته یک خبر داد.

درمان شامل retriggering از سیستم ایمنی بدن است که به خطر بیافتد می شود پس از یک فرد آلوده به ویروس Sars-Cov-2 ویروس ، او توضیح داد که این دارو که تحت آماده سازی شد “نه یک واکسن”.

“ما ساخته شده است یک معجون از سايتوکاين که تزریق می شود می تواند به فعال کردن سیستم ایمنی بدن در Covid-19 بيمار. ما در مرحله اولیه و امید به آماده با آن مجموعه برای اولین بار توسط این آخر هفته” آنی به نقل از انکولوژیست Vishal رائو عنوان کرد و گفت.

رائو افزود که یک برنامه کاربردی ساخته شده بود به دولت برای تسریع بررسی از درمان ممکن است.

توسعه می آید در یک روز زمانی که وزارت بهداشت اعلام کرد مشارکت در یک که به رهبری محاکمه دارو همراه با دیگر مراحل را برای مقابله با بهداشت و درمان اضطراری در جای پای جنگ.

این بنگلور متخصص سرطان گفت: بدن انسان سلول های انتشار اینترفرون شیمیایی برای کشتن ویروس ها که نمی تواند منتشر شود که کسی مبتلا به Sars-Cov-2 که تضعیف سیستم ایمنی بدن. او افزود که که اینترفرون نیز موثر در برابر coronavirus.

“ما تو را از برخی از preprint نشان می دهد که اینترفرون موثر است در Covid-19” رائو به نقل شد.

او در ادامه توضیح داد که چگونه این دارو حاوی اینترفرون آماده می تواند برای درمان آلوده.

“هنگامی که ما برداشت خون برای بررسی منظم یو پی اس ما buffy coat است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سلول ها و فرم اینترفرون. این دو مواد شیمیایی و برخی دیگر از سايتوکاين ها در یک معجون خاص می تواند به طور بالقوه بسیار مفید در درمان Covid-19 بیماران” رائو گفت: ANI.

با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله عوامل ضد میکروبی و شیمی درمانی, روش های متعددی برای درمان Covid-19 بودند در حال توسعه از جمله مسدود کردن ویروس از ورود سلول های انسانی اخلال در آن تکرار سرکوب ایمنی بدن انسان پاسخ و واکسن گفت: یکی دیگر از آژانس گزارش.

این مطالعه می گوید: Sars-Cov-2 است که به راحتی انتقال با توجه به سنبله پروتئین بر روی سطح آن که با اتصال کارآمد به مولکول “آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین 2” (ACE2) در سطح سلول های انسان است.

همانطور که در حال حاضر محققان می گویند امیدوار کننده ترین ضد ویروسی برای مبارزه با Sars-Cov-2 Remdesivir که مانع تکرار آن به عنوان دیده می شود در آزمایشگاه. اما آنها گفتند: اطلاعات بیشتر در اثر آن مورد نیاز است.

دانشمندان همچنین اشاره کرد که Tilarone یک ضد ویروس نیز ممکن است موثر در برابر Sar-Cov-2. این دارو در برخی از فدراسیون روسیه کشور در برابر ویروس های مختلف از جمله حاد تنفسی عفونت های ویروسی آنفلوانزا و هپاتیت به آن اضافه شده است.

چندین کشور در حال انجام تحقیقات به منظور توسعه یک واکسن موثر و درمان برای بیماری کروناویروس در حال حاضر.

اتحادیه وزارت بهداشت در روز جمعه گفت: دولت تهیه هواکش در اعداد بزرگ به آماده شدن برای سریع افزایش در تعداد موارد مثبت نیاز به درمان.

“ما با توجه به یک PSU به ارائه 10,000 هواکش. بهارات الکترونیک محدود (BEL) نیز خواسته شده است که برای خرید 30,000 اضافی هواکش در بعد از 1-2 ماه” Lav Aggarwal, مشترک دبیر اتحادیه وزارت بهداشت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>