بنگال را زنجبیل کشاورزان درو سود به فروش در طول ساقه Covid-19 همه گیر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

زنجبیل تولید کنندگان در غرب بنگال شمالی منطقه برداشت سود حتی اقتصاد محلی است که آمار مستند با مردم به خرید بیشتر رانده شده توسط این باور است که این گیاه باعث افزایش ایمنی در برابر بیماری کروناویروس (Covid-19).

در مکان هایی مانند Siliguri بزرگترین شهر در شمال بنگال, Jalpaiguri, دارجلینگ کوچ بهار و دیگر قطعات فروش زنجبیل رفته است تا در طول دو ماه گذشته با قیمت های عمده فروشی و خرده فروشی در بازارهای به سرعت در حال افزایش.

در بازار خرده فروشی از Siliguri شهر, زنجبیل, قیمت در محدوده 145 تومان و 160 تومان یک کیلوگرم در روز دوشنبه.

“قیمت کردم از عمده فروشان در Siliguri تنظیم بازار در آخرین هفته در بازه زمانی بین 68 تومان به تومان 70 کیلوگرم” Jabardan Rai, زنجبیل کشاورز از Peshok گفت.

“قیمت عمده فروشی در Siliguri را عبور تومان 100 کیلوگرم تا به حال شده است وجود دارد بدون محدودیت در جنبش مردم است. از خریداران بزرگ از دهلی و بمبئی در حال و نه در آینده” Rai گفت.

Raju Saha یک خرده فروشی سبزی فروشنده در Siliguri را Champasari بازار گفت: فروش خود را به بیش از دو برابر در هفته های اخیر.

“تقاضا در حال افزایش بوده است و افزایش بیشتر همراه با قیمت. حداقل 60,000 کیلوگرم فروخته می شود هر روز” هریدور سینگ کمیسیون عامل در تنظیم بازار گفت.

Sunita Agarwal یک محقر گفت: او استفاده می شود به خرید 400 گرم زنجبیل یک ماه اما در حال حاضر او می شود 2.5 کیلوگرم از این ادویه.

“تمام اعضای خانواده من داشتن و زنجبیل و لیمو و زردچوبه آب دو بار در روز برای افزایش ایمنی” Agarwal گفت.

بنگال غربی بود که سومین تولید کننده بزرگ زنجبیل در سال 2018 است. بسیاری از دولت زنجبیل تولید شده در تپه دارجلینگ و Kalimpong است که تحت صلاحیت این دادگاه ها از Gorkhaland ارضی دولت (GTA).

باغداری وزارت GTA گفت: تولید سالانه در سال 2019 شد 29,400 متریک تن رشد بیش از مساحت حدود 2000 هکتار است.

“دارجلینگ و Kalimpong تپه های تولید با کیفیت بهتر از زنجبیل و بیش از 60% در حال ارسال به کشورهای دیگر” Mahadev Chhetri ارشد علمی افسر با تحقیق و توسعه مرکز باغبانی گفت.

“این خبر خوبی است که کشاورزان در حال گرفتن قیمت بالا در زمانی که همه چیز به وقفه به دلیل همه گیر” SP Singh منطقه باغبانی افسر گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>