بنگال بحث برانگیز Covid-19 مرگ کمیته حسابرسی عملا کنار گذاشته

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

قابل توجهی توسعه, West Bengal دولت تصمیم گرفته است تا عملا کنار کمیته های تخصصی از پزشکان حسابرسی مرگ و میر در میان بیماران آزمایش مثبت برای رمان coronavirus عفونت است. این کمیته تا به حال باعث شده مقدار زیادی از اختلاف با دولت احزاب مخالف ادعا که این کمیته تشکیل شده برای کاهش تعداد مرگ و میر.

“این کمیته ادامه خواهد داد به انجام علمی و پژوهشی و کار. مرگ اعلام خواهد شد و دیگر نیاز به آن را بررسی. از آن خواهد شد اعلام کرد طبق پروتکل های تعیین شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR)” یک مقام عالیرتبه دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: در روز جمعه.

دهلی نو-بر اساس ICMR است dodol بدن برای Covid-19 درمان و روش در هند است. دولت از این پس اعلام Covid-19 مرگ و میر طبق گواهی مرگ که اشاره خواهد شد که علت مرگ پيشين علت مرگ و علت مرگ است.

این Covid-19 مرگ حسابرسی کمیته متشکل از پزشکان راه اندازی شد و در آوریل 3 توسط وزیر Mamata بانرجی که همچنین دارای سلامت نمونه کارها. همانطور که در آوریل 30, کمیته بررسی مرگ و میر ناشی از 105 بیمارانی که آزمایش مثبت برای Covid-19 و منسوب 33 مرگ و میر به عفونت کرونا ويروسی و دیگر 72 مرگ و میر به ‘شدید شرکت مرضی شرایط’.

“کمیته بررسی تمام اسناد و مدارک مربوطه از جمله تخت, سر, بلیط, درمان, تاریخچه بررسی های آزمایشگاهی, گزارش, مرگ, گواهینامه و دیگر اسناد و مدارک ارسال شده توسط بیمارستان های نگران برای تعیین اینکه آیا Covid-19 یا قبل از مرض شرایط بودند که علت مرگ” با توجه به سند دولت به تاریخ مارس 24, و امضا شده توسط Bishwa Ranjan Satpati که ریاست کمیته های تخصصی.

این نقش از علل مرگ و میر بیماران بر اساس پیش موجود بیماری تا به حال باعث یک بحث سیاسی. حتی وزرا مرکزی, تیم, در آن نامه ای به وزارت امور خارجه در آوریل 22, خواسته دولت برای روشن شدن این اساس است که چنین تصمیمی به افتراق بین مرگ و میر گرفته شده است.

اما دولت را به تغییر موضع در نقش این کمیته به نظر می رسد که اتفاق پس از رهبران پزشکان مختلف در’ انجمن های مطرح در نشست خود با وزیر در آوریل 28.

“ما تا به حال به گفته وزیر که چنین تمایز لازم بود برای مقاصد علمی تنها و بحث در اطراف شناسایی علت مرگ باید محدود باقی می ماند در داخل مرزهای موسسات دانشگاهی. ما بسیار سپاسگزار به دولت برای گوش دادن به پیشنهاد پزشکان. ما انتظار داریم دولت خواهد از این پس لیست مرگ و میر ناشی از همه Covid-19 بيمار به عنوان Covid-19 مرگ” Rezaul Karim, رهبر, West Bengal پزشکان فروم که با حضور در این جلسه با وزیر گفت.

توضیح نقش جدید کمیته دبیر کل Rajiva سینها گفت: “همه موارد مرگ دیگر نمی خواهد با اشاره به کمیته. آنها را انتخاب کنید تا به صورت تصادفی موارد واکشی اطلاعات از بیمارستان و پس از آن را توصیه به دولت است.”

بالا بهداشت و درمان گفت: دولت به احتمال زیاد به در نظر گرفتن تنها این مرگ و میر به عنوان Covid-19 مرگ و میر است که در آن گواهی مرگ اشاره می Covid-19 به عنوان علت مرگ و میر است.

در ضمن, Bharatiya Janata Party دولت واحد جمهور Dilip Ghosh ثبت یک دادخواست آنلاین قبل از کلکته دادگاه عالی روز پنج شنبه به دنبال مداخله دادگاه در حصول اطمینان از شفافیت در Covid-19 مرگ ارقام است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>