بنگال پلیس را به بازی سانتی Covid-19 آهنگ تاگور تولد سالگرد جنبش در آوردن…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بنگال پلیس را به بازی یک coronavirus آگاهی آهنگ گذراند و تنظیم به لحن توسط وزیر Mamata بانرجی در رابیندرانات تاگور را 159th تولد سالگرد جنجال هم زده. احزاب مخالف آن را به نام تلاش برای “تحمیل وزیر” در بنگال بزرگترین سالانه رویداد فرهنگی است.

روز جمعه نزدیک به تمام ایستگاه های پلیس در دولت در زمان تابلوهای کوچک حمل یک برش از آسیا را برای اولین بار برنده جایزه نوبل تاگور و بازی آهنگ های خود را بیش از بلندگو. این برنده جایزه صلح نوبل در ادبیات نیز تشکیل شده یک اپوس کار متشکل از بیش از 2000 آهنگ جمعی به نام Rabindra Sangeet که در نظر گرفته شده است به عنوان یکی از مهم ترین ژانرهای موسیقی بنگال است.

آنها همچنین coronavirus آگاهی آهنگ “کرونا-ke Chhutey Diyo Na” که به قلم سانتی متر بانرجی در پایان ماه مارس و رندر توسط خواننده-تبدیل-وزیر Indranil بهداشت ،

منظور از مدیر کل اضافی از غرب بنگال پلیس (نظم و قانون) است به تاریخ مارس 6 و فرستاده شده به ویژه سرپرست پلیس در تمام مناطق و commissionerates.

منظور آمده است: “برنامه ای با عنوان Kabi Pranam است که مشاهده می شود در مناطق و commissionerates در 08/05/2020 به مناسبت تولد Gurudev رابیندرانات تاگور. مجموعه ای از انتخاب تاگور آهنگ ها محصور شده است این نامه همراه با آگاهی آهنگ نوشته شده توسط Hon’ble سانتی متر WB در coronavirus. این باید در مهم مناطق مسکونی و مجتمع های مسکن شهرهای کوچک و بزرگ در بین 9 صبح تا 11.30 هستم.”

سفارش اضافه شده است که پرسنل پلیس که “استعداد با علاقه به موسیقی و آواز به تشویق و بسیج برای شرکت پوشیدن پوشاک ایمنی و حفظ اجتماعی فاصله.”

“ما با استفاده از این جشن تاگور تولد سالگرد به گسترش آگاهی در coronavirus. جدا از بازی تاگور ها, میکروفن استفاده شد همچنین به یاد مردم از باید ها و نبایدها. این آهنگ در coronavirus آگاهی بود به عنوان بخشی از برنامه آگاهی” گفت: سرپرست پلیس از یک منطقه است که نمی خواهم به نام چهار ،

از قیمت نقاشی های او به شعر او نوشته شده و با توجه به دور توسط مدرسه وزارت آموزش و پرورش به شایسته دانش آموزان به عنوان ‘پاداش’ CM بانرجی هنری عبارات اغلب ایجاد مجادلات. این آهنگ در مورد کوروناویروس از این قاعده مستثنی است. ارشد, Bharatiya Janata Party (BJP) رهبران در زمان حفاری در Mamata بانرجی دولت برای صدور سفارش.

“Gurudev رابیندرانات تاگور بزرگترین نماد که تعالیم و عقل راهنمای جهان است. اما چه Mamata بانرجی آگاهی آهنگ ها را با جشن Gurudev زندگی و میراث? آن است که نه فقط توهین به Gurdev اما همچنین باعث می شود نور از مبارزه با کرونا!” BJP ملی اجرایی عضو Mukul Roy گفت.

“به جای بزرگداشت Gurudev WB دولت است اعمال سانتی متر بر مردم! این توهین آشکار!” ادعا بنگال BJP را بال ارشد و Hooghly Lok سبها MP, Locket Chatterjee.

در کلکته سانتی متر بانرجی پرداخت ادای احترام به قرن 19 polymath در یک رویداد کوچک در خیابان های خارج Rabindra Sadan کلکته کلیدی مجتمع فرهنگی که در آن او پیوست Indranil سن و لنت صدای خود را به یک تاگور آهنگ ایستاده در مقابل یک برش از بارد. دولت سازماندهی شده است که مگا جشن فرهنگی در سراسر کشور در این روز ایجاد کرده است 2-ساعته برنامه خواهد شد که پخش شده توسط کانال های تلویزیون در روز جمعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>