بنگال Odisha بریس برای barrelling طوفان Amphan

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

طوفان Amphan آماده است به شدت به غرب بنگال و Odisha در بعد از ظهر چهارشنبه در بسته بندی بادها gusting به سرعت 185 kmph آوردن با این سیل, بارش تهدید به سیل زده مناطق کم ارتفاع از زندگی انسان و علت آسیب گسترده به محصولات و اموال عمومی در زمانی که این کشور دست خود را کامل با بیماری کروناویروس (Covid-19) بیماری همه گیر.

با توجه به هند هواشناسی بخش (آی) Amphan است که انتظار می رود به ریزش زمین بین Digha در غرب بنگال و Hatiya جزیره در بنگلادش نزدیک به Sundarbans و اطراف ساغر جزیره به عنوان یک بسیار شدید سیکلون طوفان مرز بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای.

روز سه شنبه بعد از ظهر طوفان شد, بسته بندی سرعت باد از 200 تا 210 kmph, gusting به 240 kmph. آن شدت کاهش داده بود حاشیه مرز یک سوپر گردباد و بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای. با توجه به آی واژه نامه بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای حمل سرعت از بین 167 kmph و 221 kmph; طوفان در طبقه بندی شده به عنوان یک سوپر گردباد زمانی که سرعت باد بیش از 222 kmph.

فاجعه ملی پاسخ نیروی (NDRF) مدیر کل SN Pradhan گفت: مردم از مناطق کم ارتفاع بودند در حال تخلیه.

“بزرگترین چالش این است که ما در مواجهه با حوادث دو با هم—Covid-19 و طوفان. ما همچنین ایجاد آگاهی در مورد Covid-19 در حالی که ایجاد آگاهی در مورد Amphan و تخلیه مردم” Pradhan گفت.

وی با ذکر یک مثال آنچه در آن به معنی مقابله با دو گونه چالش ها به طور همزمان. اگر یک طوفان پناهگاه دارای ظرفیت 1000 دلیل اجتماعی فاصله هنجارها و نیاز به حفظ بهداشت کافی برای جلوگیری از گسترش Covid-19 تنها 400 تا 500 نفر می تواند پناه وجود دارد گفت: Pradhan.

Amphan شده در صورتحساب یا لیست به عنوان اولین سوپر طوفان در خلیج بنگال پس از یک سال 1999 طوفان ویران Odisha کشتن حدود 9000 نفر است.

“پس از سال 1999 super cyclone این است که شدید ترین…. هر چند آن سرعت را کاهش می دهد به 155 تا 165 kmph, gusting به 185 kmph انتظار می رود که آسیب های گسترده و ویرانی در جنوب و شمال 24 Parganas و East Medinipur” آی مدیر کل M Mohapatra گفت: در یک جلسه رسانه در روز سه شنبه.

موج طوفان است انتظار می رود به 4 تا 6 متر بالاتر از فصل جزر و مد در نقاط, West Bengal, جاری شدن سیل در مناطق کم دروغ در سه منطقه که باعث ریزش زمین. سرعت باد در Kolkata, Hooghly و هوره به احتمال زیاد در محدوده بین 110 kmph و 120 kmph, gusting به 130 kmph.

باد نیروی باد از 75 تا 85 kmph, gusting به 95 kmph هستند به احتمال زیاد به شلاق شمال Odisha سواحل از جمله Jagatsignghpur, Bhadrak, بلسر, Kendrapara و مناطق دیگر.

هواشناسان و آب و هوا, دانشمندان گفت که در پنج شنبه شب شدت Amphan شد 145 گره یا 270 kmph. سرعت باد گذشت سال 1999 super cyclone سرعت 260 kmph توییتی هواشناس اریک Holthous بر اساس داده ها ازما مبتنی بر مشترک گردباد هشدار مرکز.

خلیج بنگال ثبت سطح دریا دمای 32 تا 34 درجه سانتیگراد قبل از تشکیل گردباد Amphan Roxy Mathew Koll, آب و هوا و دانشمند در موسسه هندی گرمسیری هواشناسی گفت.

“ما را دیده اند هرگز چنین مقادیر بالا تا به حال. طوفان گرمسیری قرعه کشی انرژی خود را از سطح اقیانوس و در این درجه حرارت می تواند لبریز طوفان منجر به سریع تشدید. طوفان Amphan شدت از دسته 1 تا دسته 5 گردباد در تنها 18 ساعت آن را تکامل را به قوی ترین طوفان تا کنون کدگذاری در خلیج بنگال” Koll نوشت: در پست های رسانه های اجتماعی در توییتر اشتراک گذاری سطح دریا متوسط داده ها از شناورها از موسسه ملی اقیانوس فن آوری است.

Sunita دوی cyclone دانشمند در آی گفت: سرعت باد شد 130 گره یا حدود 240 kmph. “بله اقیانوس دمای سطح بالا بودند. سطح دریا متوسط در محدوده 30 تا 31 درجه سانتیگراد در روز دوشنبه نسبت به یک رود, دمای 28 درجه سانتیگراد بیش از منطقه” Devi گفت.

“در روز سه شنبه حداکثر دما در حدود 30 درجه سانتی گراد cyclone است که هنوز مرز یک سوپر گردباد. شدت آن نیست بسیار کاهش می یابد. ما در انتظار آن به ریزش زمین به عنوان یک بسیار شدید سیکلون طوفان دوباره در مرز بسیار شدید سیکلون طوفان” Devi اضافه شده است.

Amphan عظیم بود cyclone 700 متر در حد و 15 متر ارتفاع بود که آن را چرخش حول مرکز آن در قسمت های مرکزی خلیج بنگال در دوشنبه Mohapatra بود, گفت:, و اضافه کرد که آن را بسیار سریع تشدید غیر معمول بود.

گردباد است که انتظار می رود به علت سنگین و بسیار سنگین در, بارش بیش از Gangetic, West Bengal سنگین و بسیار سنگین و بارش باران در شمال ساحلی Odisha. آن را نیز باعث سنگین را بسیار سنگین و بارش بیش از sub-هیمالیا بنگال و هند در مارس 20 و 21 و آسام و مگالایا در مارس 21.

آی در انتظار آسیب گسترده به کاهگلی خانه های برخی از آسیب به قدیمی متزلزل سازه های بتنی; ریشه کنی ارتباطات و قدرت قطب اختلال در راه آهن/جاده ها در مکان های مختلف آسیب های گسترده ای به جایگاه محصولات مزارع و باغات. بزرگ قایق ممکن است پاره پاره از خود moorings.

NDRF دارای 15 تیم در اوریسا; 19 در بنگال غربی و دو در رزرو برای نجات و امداد رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>