بنگال نیست دهلی را تحمل نخواهد کرد ‘گلی maaro…’ شعار: Mamata بانرجی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده در: 2 مارس سال 2020 1:24:06 pm

kolkata East-West metro, kolkata East-West metro inauguration, mamata banerjee not invited for East-West metro inauguration, kolkata city news West Bengal وزیر Mamata بانرجی.

West Bengal وزیر Mamata بانرجی در روز دوشنبه به شدت محکوم کرد “گلی maaro…(ساقه خائن)” شعارهایی بودند که در این گزارش مطرح شده توسط یک بخش از BJP کارگران در راه خود را به اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه تجمع در بيمارستان شهيد منار زمین در کلکته.

“من محکوم کردن کسانی که مطرح ‘گلی maaro…’ شعار در کلکته خیابان. این است که دهلی نو و ما این را تحمل نخواهد کرد. قانون به خود را در دوره” بانرجی گفت.

این Trinamool کنگره supremo نیز نامیده هفته گذشته خشونت در شمال شرق دهلی نو به عنوان “نسل کشی” و گفت که او عمیقا دردناک از مرگ چند نفر. تا کنون 46 نفر کشته در خشونت که شکست یکشنبه گذشته در شرق دهلی مناطق Jafrabad شیو Vihar, Mustafabad و Seelampur.

نوری همچنین متهم به بی جی پی از تلاش برای اجرای ‘گجرات مدل از شورش’ در سراسر کشور است.

های ویدیویی از حادثه, شاخص تورم مصرف کننده(M) رهبر محمد سلیم گفت: در آن زمان فقط یک بازدید از صفحه اصلی وزیر به گسترش “گلی maaro’ شعار در شهرستان.

“همه آن را در زمان یک دیدار از آمیت شاه به گسترش “گلی maaro saalon ko” شعار در کلکته. پیروان Godse ممکن است تحت تاثیر قرار با “گلی” اما بنگال در زمین Vivekananda, Kazi Nazrul اسلام و تاگور. #GoBackAmitShah,” سلیم در توییتر نوشت.

رهبر کنگره ملی هند در Lok سبها ادیر Chowdhury متهم به بی جی پی از تلاش برای گسترش خشونت در کلکته مشابه که از دهلی نو است. “پس از گسترش خشونت در دهلی نو در حال حاضر BJP در تلاش است برای ایجاد وضعیت مشابه در بنگال. شعار فقط منعکس کننده که. همه ما را به گرد هم می آیند به مقاومت در برابر آنها. او گفت:. بازتاب همان کنگره MLA Manoj چاکرابورتی هم مقصر کلکته پلیس برای انفعال. “چه Trinamool کنگره را پلیس انجام می دهند ؟ چرا چنین BJP حامیان دستگیر نیست؟”

زمانی که خبرگزاری PTI تماس ارشد کلکته افسر پلیس او حاضر به اظهار نظر در مورد این حادثه است. او مطمئن سختگیرانه علیه “هر کسی در تلاش برای اخلال در وضعیت نظم و قانون در شهر”.

شاه وارد کلکته در صبح روز یکشنبه به آدرس pro-تابعیت متمم قانون تجمع اعتراض توسط احزاب مخالف که مطرح ‘بازگشت’ شعارهای خارج از فرودگاه. وی افتتاح ساختمان جدید امنیت ملی سپاه پاسداران در Rajarhat قبل از رسیدن به محل برگزاری این تجمع است. معترضان همچنین قرار دادن تظاهرات در نزدیکی شهرداری شرکت دفتر مرکزی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>