بنگال دکتر مسئول Covid تامین می افتد به ویروس

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط عطری میترا , Amitava چاکرابورتی | Kolkata, New Delhi | به روز شده: مارس 27 سال 2020 5:11:34 am

Coronavirus positive cases, Covid 19 deaths, Bengal doctor, indian express news Dr Biplab كانتى Dasgupta آزمایش مثبت در آوریل 17.

به عنوان مرد در اتهام, West Bengal مرکزی پزشکی, فروشگاه, Dr Biplab كانتى Dasgupta led توزیع COVID-19 لوازم پزشکی به بیمارستان ها و مراکز بهداشتی در سراسر کشور — از تجهیزات حفاظت فردی به ماسک و دستکش. روز یکشنبه نه روز پس از آزمایش مثبت و ماه از بازنشستگی 64-سال-معاون مدیر خدمات بهداشتی و درمانی شد اولین خط مقدم ارائه دهنده سلامت در بنگال غربی به مرگ از ویروس.

Dasgupta بود که بستری شده در یک بیمارستان خصوصی در کلکته را در منطقه دریاچه نمک آزمایش مثبت در آوریل 17. دیابتی و فشار خون بالا خود را وضعیت وخیم شده بود به زودی پس از او قرار داده و در یک پشتیبانی می کند. علت مرگ او ثبت شده به عنوان ‘COVID پنومونی’.

او پس از آزمایش مثبت و اولیه مخاطبین از جمله 17 بیشتر کارکنان وزارت بهداشت و دیگر مقامات ارشد پزشکی افسر قرار داده شد و در قرنطینه و سواب نمونه های فرستاده شده برای تست. تا کنون همسر و پزشک خانواده باید آزمایش مثبت برای این ویروس هستند و در همان بیمارستان. در حالی که یکی از پسران او گیر کرده است در یکی دیگر از شهرستان شده است و قادر به بازگشت به دلیل مستند دیگر در قرنطینه در یک هتل در شرق کلکته.

روز یکشنبه در یک سری از توییت وزیر Mamata بانرجی گفت که او “عمیقا دردناک در نابهنگام” از Dasgupta. او گفت: Dasgupta را “قربانی به علت بیمار بشریت همیشه در قلب ما و ما را COVID رزمندگان مبارزه با ویروس کشنده با حتی بیشتر تعیین.”

نقطه از Chattogram در بنگلادش Dasgupta که فارغ التحصیل از Chittagong کالج پزشکی در سال 1980 انجام دیپلم خود را در بهداشت عمومی از همه هند موسسه بهداشت و سلامت عمومی است.

یک افسر West Bengal, خدمات بهداشتی Dasgupta برگزار کرده است چندین ارشد مدیریتی از جمله سرپرست Kanthi زیر بخشی بیمارستان در شرق Midnapore, افسر ارشد پزشکی در اوتار دینجپور و بعد از آن منطقه جذام افسر در مورشیدبد.

دکتر آمیت پان کلکته مبتنی بر paediatrician است که به طور گسترده در زمینه سلامت کودکان گفت: Dasgupta یاد می شود برای روی لئامت دادن خود را به عنوان جذام افسر. “او به سفر داخلی از مناطق و نقش مهمی در پایین آوردن تعداد موارد جذام در این مناطق,” او گفت:.

Dasgupta نیز در راس برنامه ریزی و توسعه دولت خدمات بهداشتی و درمانی قبل از پیشرو اتهام مرکزی فروشگاه های پزشکی.

سانجی بانرجی از Behala شعبه هندی انجمن پزشکی با آنها Dasgupta کرده بلند گفت: “ما به دانستن در مورد تب تنها در روز هفتم وقتی Dr Sovan کومار Kundu او را مورد بررسی قرار (Kundu است پس از آزمایش مثبت) و توصیه می شود COVID-19 تست. حتی پس از او آزمایش مثبت Biplab به من گفت که او تا به حال هیچ مشکلی. اما چند روز بعد, من می توانم او را حس تنگی نفس. آن شب او منتقل شد و به یک بیمارستان خصوصی در دریاچه نمک قرار داده و در یک. در عین حال او نیز دچار ایست قلبی. اگر چه او جان سالم به در برد که او ادراری خروجی کاهش داده بود زیادی. او برای قرار دادن در دیالیز اما این هرگز اتفاق افتاده است. او بیماریهای دیابت و فشار خون بالا. حدود 7-8 سال پیش از او نیز دچار جزئی مغزی سکته مغزی.”

“آخرین باری که من به او صحبت کرد او rued در مورد که در آن او می تواند قرارداد این ویروس از. من به او گفتم او می تواند آن را از هر نقطه — پس از همه, او در تماس با کارگران بودند که وسایل حمل از مرکز پزشکی فروشگاه های مختلف COVID بیمارستان; و یا حتی ماشین دولتی که او در آن سفر” نوری اضافه شده است.

Dasgupta دوستان می گویند که از طریق تمام موارد او هرگز تا به حرفه پزشکی است. Dr Samudra Sengupta خود را دوست و کاربر در خدمات بهداشتی و درمانی گفت: “از آنجا که ما در اداری و خدمات ما بدون اجازه برای عمل بالینی. اما Biplab دا همیشه بگو Daktari ta chharis na (don’t stop being a doctor). ما به دنیا آمد برای درمان مردم است. این است که چگونه ما همیشه به عنوان شناخته شده است.’ بنابراین Biplab دا نیز هرگز داد تا عمل. او استفاده می شود به درمان مردم رایگان از هزینه.”

در حالی که condoling از مرگ, West Bengal پزشکان فروم به نام برای تست بیشتر از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. “ما یک بار دیگر تکرار کنم که ما باید فشرده تر تست به خصوص از هر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی حتی بدون علامت هستند کافی و مناسب PPEs; پایبندی از ICMR دستورالعمل از جمله مرگ و صدور گواهینامه به عنوان در هر ICD 10 اصول به عنوان گذاشته مشاوره بدن.”

بنگال غربی است که تا کنون ثبت شده 20 COVID-19 مرگ و میر با وزارت بهداشت منابع گفت: بیش از 70 خط مقدم سلامت کارگران آزمایش مثبت است. دولت تا به حال راه اندازی یک کمیته برای ممیزی COVID-19 مرگ و میر و روز جمعه گفت که از 57 مرگ تنها 18 می تواند در درجه اول نسبت به این ویروس است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>