بلژیک فرمول یک جایزه بزرگ در شک و تردید برای اوت 30

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بلژیک فرمول یک جایزه بزرگ برنامه ریزی شده برای ماه اوت 30 در شک پس از این کشور ممنوعیت تجمعات عمومی تمدید شد تا پایان ماه برگزارکنندگان گفت. “همه حالات در حال مطالعه: تعویق برگزاری آن پشت درهای بسته و یا لغو آن. هیچ کس می توانید می گویند آنچه این وضعیت را در چهار و نیم ماه” ونسا مائس این جایزه بزرگ را به مدیر کل گفت: Belga news agency. برگزاری این رویداد در پشت درهای بسته است و بعید است با محلی حامیان ناراضی مالی خرید اینترنتی با توجه به روزنامه لا Derniere Heure.

مسابقه است که انتظار می رود برای پیوستن به نه دیگر grands جایزه بزرگ که در حال حاضر لغو شده و یا به تعویق افتاد این فصل فرمول یک چنگ زدن با عواقب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. “ما اولویت مطلق باقی مانده است سلامت بلژیکی مردم و تماشاگران که به Spa-Francorchamps” به محل برگزاری مسابقه گفت: Maes.

فرانسه جایزه بزرگ برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 28 نیز در شک و تردید. تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای رفتن پیش با مسابقه پشت درهای بسته و یا به تعویق انداختن و یا ضایعات این رویداد انتظار می رود در روزهای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>